Ireland Baldwin, kadınların özel günü için üretilen iç çamaşırını tanıtmak için eteğini kaldırıp poz verdi - Son Dakika

Ireland Baldwin, kadınların özel günü için üretilen iç çamaşırını tanıtmak için eteğini kaldırıp poz verdi

08.10.2020 10:04

Amerikalı ünlü oyuncu Alec Baldwin'in kızı ünlü model Ireland Baldwin, kadınların adet dönemi sırasında sıvının bacaklara akmasını engelleyen özel üretim iç çamaşırının tanıtımını yapmak için eteğini kaldırarak çektiği fotoğrafı Instagram'da paylaştı.

1
Ünlü model Ireland Baldwin, ilk bakışta daha önce dikkat çekmek için paylaştığı snapler gibi görünen pozunun arkasındaki anlam daha sonra ortaya çıktı.
2
Bir firmanın kadınların ay başı döenminde korkulu rüyası olan sıvının bacaklara akmasını önleyen ve sıvıyı yutan iç çamaşırını giyip "Böyle havalı bir marka giydiğim için heyacanlıyım" başlığı ile paylaşınca herkes Ireland'ın daha önceki paylaşımlarından farklı olarak paylaşımının reklam amaçlı olduğunu anladı.

3
Ireland, her zaman ay başı konusunda endişeli olduğunu ama artık hem giyimi rahat olan hem de kadınları zor durumda bırakan sıvıyı yutan iç çamaşırı sayesinde çok rahat olduğunu ve endişelerinden kurtulduğunu belirterek ay başı için üretilen iç çamaşırını herkese tavsiye ettiğini söyledi.
4
Ireland, ilk olarak arkadaşları ile beraber yaz için iç çamaşırı bakmak için bir mağazada olduğu sırada birden adet kanamasının başladığını ve ne yapacağını şaşırdığını söyledi.
5
Baldwin, mağaza çalışanlarının yardımı ile kanamayı durdurmaya çalıştığını ama mağazadan çıkınca şortunun üzerinde oluşan kan lekeleri ile eve gitmek zorunda kaldığını bu tür bir iç çamaşırının kadınların korkulu rüyası olan durumda kadınları rahatlatacağını söyledi.
6
7
24 yaşındaki model Ireland Baldwin, geçtiğimiz eylül ayında bir darp olayına maruz kalmıştı. Genç model, yaşadıklarını ve uğradığı saldırı sonrası yüzünde oluşan morlukları sosyal medya hesabından gözler önüne sermişti.

8
9
10
11
12

Son Dakika Ireland Baldwin, kadınların özel günü için üretilen iç çamaşırını tanıtmak için eteğini kaldırıp poz verdi - Son Dakika

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı