İRFAN TATLIOĞLU Resimleri

İrfan Tatlıoğlu Resimleri

  • 06 Nisan 2015 09:14 Kırsal Turizme 6 Bakanlıktan Destek Kırsal Turizme 6 Bakanlıktan Destek Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, kırsal turizm ile ilgili dünyanın dikkatini çekecek projelerinin 6 bakanlıktan destek gördüğünü, AB Projeleri ve kalkınma ajanslarından da yararlanarak çok yakın zamanda sonuçlanacağını müjdeledi.
  • 27 Aralık 2014 11:16 105 Milyar Dolarlık Rezerv Uludağ Yöresine Göçü Tersine Çevirecek 105 Milyar Dolarlık Rezerv Uludağ Yöresine Göçü Tersine Çevirecek Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, modern madencilik yapıldığı takdirde Türkiye’nin dağ yöresini destekleyeceğini belirtirken, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, Maden Organize Sanayi Bölgesi ile dağ yöresine tersine göçün başlayacağını, Orhaneli halkının maden OSB’yi istediğini söyledi.
  • 20 Aralık 2014 10:49 Tatlıoğlu'nun Cenazesi Siyasileri Buluşturdu Tatlıoğlu'nun Cenazesi Siyasileri Buluşturdu Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu ve Bursa bilim ve siyaset dünyasının önemli ismi İsmail Tatlıoğlu’nun babası Durali Tatlıoğlu 82 yaşında hayatını kaybetti.
  • 10 Aralık 2014 11:43 Yörük-Türkmen Ordusuyla Dünyaya Mesaj Yörük-Türkmen Ordusuyla Dünyaya Mesaj Türkiye Yörük Türkmen Birliği Genel Başkanı ve Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, maksatlarının ırkçılık değil birlik ve beraberlik olduğunu belirterek, “Türkiye’nin önüne takoz koyan dış güçler ve yurt içindeki taşeronlara karşı güçlü Yörük Türkmen ordusu oluşturduk” dedi.
  • 21 Ocak 2014 17:18 AKP 51 İlin İlçe Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı AKP 51 İlin İlçe Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı AK Parti, 51 kentin ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. İşte 229 adayın tam listesi...