İri Göğüsler İçin Dileniyor - Son Dakika

İri Göğüsler İçin Dileniyor

8 yıl önce

1
Ohio eyaletine bağlı Akron kentinde, 37 yaşındaki Chrissy Lance, üstünde bikinisi ve elinde taşıdığı 'evsiz değilim, göğüslere ihtiyacım var' yazılı kartonla, göğüslerine silikon takılmasını sağlayacak operasyon için gerekli parayı dilenerek toplamaya çalışıyor.
2
Akşamları bir barda çalışan genç kadın, gündüzleri de Akron'un en yoğun kavşaklarından birinde köşe başını tutuyor ve 'iri göğüsler' için dileniyor.

3
Amerikan medyasının 'en seksi dilenci' adını taktığı Chrissy Lance, bu yöntem için sokakta gördüğü dilencilerden esinlendiğini, operasyon için gerekli 5000 doları tamamlayıncaya kadar da dileneceğini söylüyor.

4
5
6
7

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2012 11:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine çıplak fotoğraflarını gönderdi Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü 2019'un en değerli şirketleri belli oldu! İşte liste başındaki 5 şirket ve piyasa değerleri 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

Son Dakika Haberleri