İri Göğüsler İçin Dileniyor - Son Dakika

İri Göğüsler İçin Dileniyor

14.07.2012 11:50

1
Ohio eyaletine bağlı Akron kentinde, 37 yaşındaki Chrissy Lance, üstünde bikinisi ve elinde taşıdığı 'evsiz değilim, göğüslere ihtiyacım var' yazılı kartonla, göğüslerine silikon takılmasını sağlayacak operasyon için gerekli parayı dilenerek toplamaya çalışıyor.
2
Akşamları bir barda çalışan genç kadın, gündüzleri de Akron'un en yoğun kavşaklarından birinde köşe başını tutuyor ve 'iri göğüsler' için dileniyor.

3
Amerikan medyasının 'en seksi dilenci' adını taktığı Chrissy Lance, bu yöntem için sokakta gördüğü dilencilerden esinlendiğini, operasyon için gerekli 5000 doları tamamlayıncaya kadar da dileneceğini söylüyor.

4
5
6
7

Son Dakika İri Göğüsler İçin Dileniyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş