İri Taneli İnci Kolyesiyle Aklımızda Yer Eden Ayşe Özgün Şimdi Ne Yapıyor! - Son Dakika

İri Taneli İnci Kolyesiyle Aklımızda Yer Eden Ayşe Özgün Şimdi Ne Yapıyor!

27.11.2018 15:41

90'lı yıllara damgasını vuran, Türkiye'nin çok sevdiği isimlerden biriydi Ayşe Özgün. Peki şimdi ne yapıyor dersiniz?

1
90'lı yılların sonu 2000'li yılların başında sabah programları listesinde ilk 3'e adını yazdıracak isimlerden biriydi Ayşe Özgün.
2
'Bir kova su ile yıkanabilir bir su bardağı su ile de dişlerinizi fırçalayabilirsiniz' sözleri bile günlerce haber kanallarında bile Ayşe Özgün'ün taklitleri de yapılmıştı. Levent Kırca onlarca kez Olacak O Kadar skeçlerinde onu konu etmiş bazı sözlerini eleştirmişti...
3
Adana doğumlu olan Ayşe Özgün İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu'ndan mezun olmadan eğitimini yarım bırakmıştı.
4
Ancak gazetecilik hayatına 18 yaşında Nokta dergisinde başlayan Özgün için okul meslek aşkını durduracak bir unsur değildi.
5
2015 yılına kadar ekranlarda farklı konuları ele alan Ayşe Özgün en çok Yaşar Nuri Öztürk ile yaptığı programlardaki sohbetleriyle adından söz ettirmişti.
6
Televizyon camiasında çok sevilen Özgün 3 yıldır ekranlardan uzak bir hayat sürmeyi tercih ediyor.
7
İşte şimdilerde ekranlardan uzak sakim bir hayat sürerek sürekli eski dostlarıyla buluşan Ayşe Özgün'ün son hali...
8
9
10

Son Dakika İri Taneli İnci Kolyesiyle Aklımızda Yer Eden Ayşe Özgün Şimdi Ne Yapıyor! - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti