İri Taneli İnci Kolyesiyle Aklımızda Yer Eden Ayşe Özgün Şimdi Ne Yapıyor! - Son Dakika

İri Taneli İnci Kolyesiyle Aklımızda Yer Eden Ayşe Özgün Şimdi Ne Yapıyor!

2 yıl önce

90'lı yıllara damgasını vuran, Türkiye'nin çok sevdiği isimlerden biriydi Ayşe Özgün. Peki şimdi ne yapıyor dersiniz?

1
90'lı yılların sonu 2000'li yılların başında sabah programları listesinde ilk 3'e adını yazdıracak isimlerden biriydi Ayşe Özgün.
2
'Bir kova su ile yıkanabilir bir su bardağı su ile de dişlerinizi fırçalayabilirsiniz' sözleri bile günlerce haber kanallarında bile Ayşe Özgün'ün taklitleri de yapılmıştı. Levent Kırca onlarca kez Olacak O Kadar skeçlerinde onu konu etmiş bazı sözlerini eleştirmişti...
3
Adana doğumlu olan Ayşe Özgün İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu'ndan mezun olmadan eğitimini yarım bırakmıştı.
4
Ancak gazetecilik hayatına 18 yaşında Nokta dergisinde başlayan Özgün için okul meslek aşkını durduracak bir unsur değildi.
5
2015 yılına kadar ekranlarda farklı konuları ele alan Ayşe Özgün en çok Yaşar Nuri Öztürk ile yaptığı programlardaki sohbetleriyle adından söz ettirmişti.
6
Televizyon camiasında çok sevilen Özgün 3 yıldır ekranlardan uzak bir hayat sürmeyi tercih ediyor.
7
İşte şimdilerde ekranlardan uzak sakim bir hayat sürerek sürekli eski dostlarıyla buluşan Ayşe Özgün'ün son hali...
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 27.11.2018 03:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Hababam Sınıfı'nda Damat Ferit'in çocuk sahnesindeki hata yıllar sonra fark edildi!

Son Dakika Haberleri