Irina Shayk Podyuma Yırtık Kıyafetle Çıktı - Son Dakika

Irina Shayk Podyuma Yırtık Kıyafetle Çıktı

6 yıl önce

1
Türkiye'nin en büyük Moda organizasyonu Dosso Dossi Fashion Show kapsamında Irina Shayk, dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo'nun hazırladığı çevreci kolyeyle podyuma çıktı.

2
Shayk, kendisi için hazırlanan dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo'nun güney denizi incisi, renkli safir, pırlanta, özel kesim yeşim taşları ve özel renklendirme teknikleri kullanılarak tasarlanan Global Warming kolyesini tanıttı.

3
Shayk, Global Warming kolyesi ile izleyicileri büyülerken, krem renkli elbisesinin arka kısmındaki yırtık gözlerden kaçmadı.

4
Irına Shayk, defilede elbisesindeki yırtıkla ilgili soruyu "Sizleri şaşırtmak için yaptığım bir şeydi" diyerek espriyle yaklaşırken, "Tabii ki bir kaza ama sanırım sizlerin de hoşuna gitmiştir." diye yanıtladı.

5
İşte Irina Shayke'ın defiledeki birbirinden seksi pozları...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Haber Yayın Tarihi: 06.06.2014 07:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası'nın fenomen yarışmacısı Paige Turley, kırbaçla kucak dansı yaptı! Sevgilisini öldüren Hintli genç cinayeti canlı yayında itiraf etti Adanalı dizisinin Pınar'ı Tuğçe Özbudak, estetikle bambaşka birine dönüştü! Son hali şoke etti Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu!

Son Dakika Haberleri