Irina Shayk Podyuma Yırtık Kıyafetle Çıktı - Son Dakika

Irina Shayk Podyuma Yırtık Kıyafetle Çıktı

06.06.2014 19:21

1
Türkiye'nin en büyük Moda organizasyonu Dosso Dossi Fashion Show kapsamında Irina Shayk, dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo'nun hazırladığı çevreci kolyeyle podyuma çıktı.

2
Shayk, kendisi için hazırlanan dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo'nun güney denizi incisi, renkli safir, pırlanta, özel kesim yeşim taşları ve özel renklendirme teknikleri kullanılarak tasarlanan Global Warming kolyesini tanıttı.

3
Shayk, Global Warming kolyesi ile izleyicileri büyülerken, krem renkli elbisesinin arka kısmındaki yırtık gözlerden kaçmadı.

4
Irına Shayk, defilede elbisesindeki yırtıkla ilgili soruyu "Sizleri şaşırtmak için yaptığım bir şeydi" diyerek espriyle yaklaşırken, "Tabii ki bir kaza ama sanırım sizlerin de hoşuna gitmiştir." diye yanıtladı.

5
İşte Irina Shayke'ın defiledeki birbirinden seksi pozları...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Son Dakika Irina Shayk Podyuma Yırtık Kıyafetle Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti