Son Dakika Haberleri: İş Adamı Mübariz Mansimov Yakın Dostlarına VIP Davet Verdi

İş Adamı Mübariz Mansimov Yakın Dostlarına VIP Davet Verdi

6 yıl önce

Ünlü iş adamı, sanat, iş ve sosyete dünyasının tanıdık isimlerinden oluşan yakın dostlarına Cipriani'de VIP bir davet verdi.

1
Ünlü iş adamı Mübariz Mansimov, sanat, iş ve sosyete dünyasının tanıdık isimlerinden oluşan yakın dostlarına Cipriani'de VIP bir davet verdi.
2
Katılımın oldukça yüksek olduğu gecceye, ''Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Levent Veziroğlu, Adnan Polat, Altın Mimir, Aslı Üstünkaya, Atilla Türkmen, Aziz Yıldırım, Cavit Çağlar, İbrahim-Demet Kutluay...''
3
Diana-Ferit Şahenk, Fatih Terim, İhsan Kalkavan, Levent Kızıl, Levent Pişkiner, Marif Mansimov, Melek Saraçer, Murat Yalçındağ, Mustafa Koç, Rıdvan Dilmen, Sadi Şener ve eşi de katıldılar.
4
The İstanbul Edition içinde yer alan Gold Bar'da kokteylle misafirlerini karşılayan ünlü iş adamı, daha sonra misafirleri ile birlikte Çipriani'ye yemeğe geçti.
5
Yemekte misafirlere Mübariz Mansimov'un özel olarak getirttiği havyarlar servis edildi.
6
Menüde ayrıca İtalya'dan getirtilen birinci kalite trüf mantarlı risotto ve Cipriani'nin bu sene yeni servise başladığı Quiche (Kiş) ve çok özel etler yer aldı.
7
Dünyaca ünlü yıldızların müdavimi olduğu ve dünyada New York, Hong Kong, Los Angeles, Miami, İbiza, Monte Carlo, Porto Cervo, Abu Dhabi, Venedik ve Londra'da şubeleri bulunan Çipriani'yi İstanbul ve Bodrum'a getiren Mübariz Mansimov, geccede misafirleri ile tek tek ilgilendi.
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hosteslerin, Yolcular İndikten Sonraki Halleri Sosyal Medyayı Salladı! Saçlarına 1 Yıldır Şampuan Değmedi! Dünyanın En Güzel Köpeğiydi, Ölümü 17 Milyon Takipçisini Yasa Boğdu Çocuklar Duymasın'ın Sekreter Yasemin'i Bakın Şimdi Ne Yapıyor! Aynı Erkeği Paylaşan Kız Kardeşler, Aynı Anda Hamile Kalmak istiyor!