İş başa düştü! Karantinadaki binlerce kişi kötü saç kesimlerini paylaşıyor - Son Dakika

İş başa düştü! Karantinadaki binlerce kişi kötü saç kesimlerini paylaşıyor

Tüm dünyada 3 milyondan fazla insana enfekte olan koronavirüs, yüz binlerce insanın da ölümüne neden oldu. Karantinada olan milyonlarca insan ise evden çıkamadıkları için kendi imkanları ile tıraş oluyor. Kötü saç kesimlerinin sosyal medyada paylaşılmasıyla başlayan akımda, birbirinden komik görüntüler oluştu.

1
140'tan fazla ülkede sosyal izolasyon nedeniyle kuaföre gidemeyen binlerce kişi evinde tıraş olmaya başlayınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.
2
Birçok kişi o anları sosyal medya üzerinden 'karantina saç kesimi' olarak resim ve video paylaştı.

3
Kötü ve hatalı saç kesimleri ise sosyal medyadan büyük ilgi gördü.

4
Evde saç kesen kişiler arasına ünlüler de katıldı. Dünyaca ünlü rock yıldızı Bruce Springsteen, evde saç kesimini başarıyla yapan isimler arasında yer aldı.
5
Saç kesim fotoğrafını yayınlayan ünlü rock yıldızı, sosyal medya kullanıcılarından ve hayranlarından tam not aldı.
6

Haber Yayın Tarihi: 01.05.2020 15:11

Son Dakika İş başa düştü! Karantinadaki binlerce kişi kötü saç kesimlerini paylaşıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor