Son Dakika Haberleri: Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var!

Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var!

23 gün önce

Kanada'da yaşayan 17 yaşındaki Nikki Eslami isimli genç kız, 26 bin lira sermayeyle atıldığı postiş şirketini, yalnızca birkaç yılda milyon dolarlık bir şirkete dönüştürdü.

1
İş hayatına atıldığında henüz 17 yaşında olan Nikki Eslami, hukuk fakültesini bitirdikten sonra, 26 bin liralık birikimiyle bir iş kurmaya karar verdi.

2
Hukuk okumak için Kanada'dan Avustralya'ya taşınan Eslami, okul bittikten sonra yeniden kendi ülkesine döndü.
3
Hukukçu olmak istemediğini fark eden Eslami, 26 bin liralık sermayesiyle postiş sektörüne atıldı ve iş yerini kısa sürede milyon dolarlık bir şirkete dönüştürdü.
4
Ürünleri Cardi B ve Kylie Jenner tarafından da keşfedilen genç kız, 2012 yılında Bellami Hair'i kurdu.

5
Eslami, fenomen isimlere e-posta göndererek kendi ürünlerini tanıtmak istediğini yazınca, kendisini Kylie Jenner ile işbirliği yaparken buldu.
6
Arkadaşlarının hukuku bıraktığı için çok pişman olacağını söyleyen Eslami, şimdilerde dünyaca ünlü yıldızlara saç ürünleri satıyor.
7
20 milyon dolar değerindeki 50 metrelik altın kaplama yatı ile Avrupa turuna çıkan Eslami, İngiltere'deki ilk şubesinin açılışının şerefine, yatında ünlü isimleri ağırlıyor.

8Haber Yayın Tarihi: 23.10.2019 11:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yeni evli öğretmenden skandal! 16 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi Cinsel ilişkiye girdiğiniz kişiye dikkat! Korkunç hastalık Türkiye'de sinsi sinsi yayılıyor 10 yaşındayken 'Küçük Ceylan' olarak ünlenmişti! Yeni imajı sosyal medyayı salladı Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı