Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var! - Son Dakika

Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var!

23.10.2019 11:40

Kanada'da yaşayan 17 yaşındaki Nikki Eslami isimli genç kız, 26 bin lira sermayeyle atıldığı postiş şirketini, yalnızca birkaç yılda milyon dolarlık bir şirkete dönüştürdü.

1
İş hayatına atıldığında henüz 17 yaşında olan Nikki Eslami, hukuk fakültesini bitirdikten sonra, 26 bin liralık birikimiyle bir iş kurmaya karar verdi.

2
Hukuk okumak için Kanada'dan Avustralya'ya taşınan Eslami, okul bittikten sonra yeniden kendi ülkesine döndü.
3
Hukukçu olmak istemediğini fark eden Eslami, 26 bin liralık sermayesiyle postiş sektörüne atıldı ve iş yerini kısa sürede milyon dolarlık bir şirkete dönüştürdü.
4
Ürünleri Cardi B ve Kylie Jenner tarafından da keşfedilen genç kız, 2012 yılında Bellami Hair'i kurdu.

5
Eslami, fenomen isimlere e-posta göndererek kendi ürünlerini tanıtmak istediğini yazınca, kendisini Kylie Jenner ile işbirliği yaparken buldu.
6
Arkadaşlarının hukuku bıraktığı için çok pişman olacağını söyleyen Eslami, şimdilerde dünyaca ünlü yıldızlara saç ürünleri satıyor.
7
20 milyon dolar değerindeki 50 metrelik altın kaplama yatı ile Avrupa turuna çıkan Eslami, İngiltere'deki ilk şubesinin açılışının şerefine, yatında ünlü isimleri ağırlıyor.

8

Son Dakika Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var! - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yok TIME dergisi 'Yılın Kişisi' anketini başlattı! Listede Türkiye'den de bir isim var Zorlu yolculuk başladı! Kurt sürüsü saldırıları, göçerlerin korkulu rüyası Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı Osmanlı ve Selçuklu'nun bölgedeki tek eseri! Van Gölü, bağrındaki hazineyi ortaya çıkardı