Son Dakika Haberleri: İşçiler Yangından Kılpayı Kurtuldu

İşçiler Yangından Kılpayı Kurtuldu

10 yıl önce

1
Antakya merkeze bağlı Serinyol Beldesi'nde, Propa A.Ş.'ye ait çerçeve fabrikasında yangın çıktı. Kısa sürede tüm fabrikayı saran yangından, 16 işçi son anda kaçarak kurtuldu.
2
İşadamı Semir Karadaş'ın sahibi olduğu Propa Resim Çerçeveleri Fabrikası'nda, henüz bilinemeyen bir nedenle yangın çıktı. İki katlı fabrikanın alt katında başlayan yangını fark eden işçiler, yoğun duman arasında dışarıya çıkabilmeyi başardı.
3
Çerçeve yapımında kullanılan plastik malzemelerin bulunduğu alanda etkili olan yangın, yayılarak kısa sürede tüm fabrikayı sardı. Yangına Antakya İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekipler ile Serinyol ve Ovakent beldelerinden gelen ekipler müdahale etti.
4
Plastik malzemelerinde tutuştuğu yangın söndürmeye çalışan itfaiye ekipleri olay sırasında zor anlar yaşadı.
5
Fabrika sahibi Karadaş ve fabrikada çalışan işçiler, yaşlı gözlerle yangını izledi. Yangın yaklaşık 2,5 saatlik bir çalışma sonucu kontrol altına alınırken fabrika tamamen kullanılamaz hale geldi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 25.08.2010 10:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor