İşçiler Yangından Kılpayı Kurtuldu - Son Dakika

İşçiler Yangından Kılpayı Kurtuldu

25.08.2010 10:10

1
Antakya merkeze bağlı Serinyol Beldesi'nde, Propa A.Ş.'ye ait çerçeve fabrikasında yangın çıktı. Kısa sürede tüm fabrikayı saran yangından, 16 işçi son anda kaçarak kurtuldu.
2
İşadamı Semir Karadaş'ın sahibi olduğu Propa Resim Çerçeveleri Fabrikası'nda, henüz bilinemeyen bir nedenle yangın çıktı. İki katlı fabrikanın alt katında başlayan yangını fark eden işçiler, yoğun duman arasında dışarıya çıkabilmeyi başardı.
3
Çerçeve yapımında kullanılan plastik malzemelerin bulunduğu alanda etkili olan yangın, yayılarak kısa sürede tüm fabrikayı sardı. Yangına Antakya İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekipler ile Serinyol ve Ovakent beldelerinden gelen ekipler müdahale etti.
4
Plastik malzemelerinde tutuştuğu yangın söndürmeye çalışan itfaiye ekipleri olay sırasında zor anlar yaşadı.
5
Fabrika sahibi Karadaş ve fabrikada çalışan işçiler, yaşlı gözlerle yangını izledi. Yangın yaklaşık 2,5 saatlik bir çalışma sonucu kontrol altına alınırken fabrika tamamen kullanılamaz hale geldi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika İşçiler Yangından Kılpayı Kurtuldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sahilde yürüyüş yaparken başına talih kuşu kondu! Bulduğu cisim ona 2 milyon kazandıracak Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı