İşin içinde anne de var! 47 yaşındaki adam 14 yaşındaki kızı otele götürüp cinsel istismarda bulundu - Son Dakika

İşin içinde anne de var! 47 yaşındaki adam 14 yaşındaki kızı otele götürüp cinsel istismarda bulundu

10.01.2021 15:16

47 yaşındaki Amerikalı adam, Brezilya'nın Rio de Janeiro şehrinde 14 yaşındaki bir kızın annesiyle para karşılığında anlaştıktan sonra kızı 5 yıldızlı bir otele götürüp cinsel istismarda bulundu.

1
Otel görevlileri, ismi Jason Roy Hutchinson olan adamın cinsel ilişkiye girmek için otele getirdiği kızın babası olduğu konusunda şüphe duyunca polise haber verdi. Otele gelen polisler, güvenlik kamerasını kontrol etti.
2
Polis, güvenlik kamerası görüntülerinde Jason'ın otelin farklı bölümlerinde kızı öperek ve dokunarak taciz ettiğini görünce odaya baskın yaptı.

3
Gözaltına alınan Jason, ifadesinde uzun süredir doktor olan eşiyle beraber Brezilya'ya seyahat etmeyi planladıklarını, ancak Kovid-19 hastalarını tedavi eden eşinin Amerika'da kalmak zorunda olduğunu ve ülkeye tek geldiğini söyledi.
4
Jason'a para karşılığı kızı ile ilişkiye girme izni veren anne ve adam gözaltına alındı.

5
Polis, annenin daha önce de kızını bir kaç kez para karşılığında pazarladığını söyledi. Gözaltında tutulan anne ve Jason, mahkemeye çıkmayı bekliyor.

Son Dakika İşin içinde anne de var! 47 yaşındaki adam 14 yaşındaki kızı otele götürüp cinsel istismarda bulundu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500
Advertisement