İşini Bırakmadan Tam 76 Ülke Gezdi - Son Dakika

İşini Bırakmadan Tam 76 Ülke Gezdi

09.08.2016 12:18

1
Televizyon yapımcısı Jeff Johns, Washington'dan Tayland'a oradan da 2014 yılında Dubai'ye taşınarak tüm dünyayı dolaşacağı bir kariyerin önünü açtı. Dubai'nin merkezi konumu ve Johns'un bağımsız bir yapımcı olmasının kendine sağladığı iş esnekliği sayesinde dünyada görmek istediği birçok yeri gezme fırsatını yakaladı. Bugüne kadar işini bırakmadan 76 ülke gezen Johns bu yıl için şimdiden 10 gezi planladığınını gerçekleştirmeyi hedefliyor.

2
Geçen sene sevgilisi Anne Mugnier'le tüm seyahatlerini ve yaşadıkları deneyimleri anlattıkları blog oluşturdular. İşte Johns'un seyahatlerinden muhteşem kareler…

3
Johns, Business Insider sitesine yaptığı açıklamada, “Gezilebilecek yerler bakımından Dubai dünyanın tam merkezinde… Hafta sonları işimize ara vermeye gerek kalmadan çılgın yerleri gezebiliyoruz” dedi.

4
Johns, kız arkadaşı Mugnier'le tanıştığında ona birlikte Tayland'a gideceklerine dair söz vermiş. İki ay sonra çift, Bangkok'a akrep yemeye gitmişler.

5
Johns, “Dubai'de yaşam, iş ve tutucu bir kültürün olmasından ötürü bazen durgun gelebiliyor, öyle zamanlarda bir uçağa atlayıp çılgın bir plaj partisine katılıyoruz" dedi.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika İşini Bırakmadan Tam 76 Ülke Gezdi - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement