İşini kaybeden temizlikçi, son çareyi çıplak fotoğraflarını satmakta buldu - Son Dakika

İşini kaybeden temizlikçi, son çareyi çıplak fotoğraflarını satmakta buldu

26.03.2021 15:16

Eskiden temizlikçilik yapan Elise Jean, evde cinsel içerikli sitede hesap açarak çıplak fotoğraflarını ve videolarını satmaya başladı. Para kazanıp büyük ün kazanan model yaşadıklarını sosyal medya hesabından anlattı.

1
20 yaşındaki Elisa Jean, bir tatil parkında karavan temizleyicisi olarak çalıştığını ancak işini kaybettiğini dile getirdi.
2
Ailesinin de ekonomik olarak zor durumda olduğunu açıklayan Jean, yeni bir gelir kapısı arayışına girerek cinsel içerikli sitede hesap açtı.

3
Burada yüklediği müstehcen fotoğraf ve videolarla hatrı sayılır bir gelir kazanan genç kadın, yeni alacağı evinin bir odasını fantezi odası yapacağını açıkladı.
4
Sözlerine, "Kendi OnlyFans odama sahip olabilirim. Benim için hiçbir şey normalin dışında değil, herkesin kendi türü ve fetişi var, yargılamıyorum. Yeterince içerik üretirsem bazı haftalarda çalışmam gerekmiyor." diye devam etti.
5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika İşini kaybeden temizlikçi, son çareyi çıplak fotoğraflarını satmakta buldu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu