Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı - Son Dakika

Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı

23.01.2020 12:22

Aylardır süren yangınların ardından toz fırtınası, dolu ve selin vurduğu Avustralya'da, katil örümcek alarmı verildi. Bu örümcek türü ısırdığı kişiyi 10 dakikada öldürecek kadar zehirli!

1
İşte fotoğrafçı Haley Bella Rouge'un fotoğrafını çektiği ve öldüğüne emin olunan o örümcek...

2
Şimdi de örümcekler saldırıyor!
Şimdi de örümcekler saldırıyor!
Uzaylı görünümlü örümcekler, şiddetli yağmur ve yükselen sıcaklıklarla doğal ortamlarından çıkıp Avustralya'daki evleri işgal etmeye başladı. Avustralya Sürüngen Parkı, nem ve sıcağın, huni yuvalı örümceklerin "büyüyüp serpilmesi" için elverişli koşulları yarattığını açıkladı.

3
Suda 24 saat yaşıyor!
Suda 24 saat yaşıyor!
Kayınvalidesi ise örümceğin öldüğünden emin olmak için bir sopayla dürttü. Bir örümcek uzmanı, yaratıkların yüzme havuzlarında bir gün hayatta kalabileceğini ve dikkatli olmaları gerektiği uyarısını yaptı. Bu örümcek türünün suda 24 saat yaşayabildiği, dolayısıyla yöre halkının havuzları, girmeden önce kontrol etmeleri istendi.
4
Isırdığı kişiyi 10 dakikada öldürüyor!
Isırdığı kişiyi 10 dakikada öldürüyor!
Huni yuvalı örümcekler tarafından ısırılan kişinin 10 dakika içinde ölebileceği ifade ediliyor.
5
Avustralya Sürüngen Parkı, Yeni Güney Galler'in Newcastle bölgesinde son günlerde sayılarının arttığı bildirilen örümceklerin yakalanmaları halinde, hayat kurtarıcı panzehir programı için parka getirilmesi çağrısı yaptı.
6
Havuzu temizlerken buldu!
Havuzu temizlerken buldu!
Tüm bu açıklamalar yapılırken fotoğrafçı Haley Bella Rouge, kayınvalidesinin Sydney'in kuzeyindeki havuzunu temizlerken bu örümcek ile burun buruna geldi.
7

Son Dakika Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı - Son Dakika


YORUMLAR (3)
  • bazen felaketler artarda gelirmiş: herkes ettiğini çekermiş bu doğru avusdurya zamanında bakalım hangi garinam ülkelerin canını yakdıkide onlarda dünyada görülmemiş büyüklükde bir yangın yaşadı sonrada bide develeri öldürdü günahsız ikinci bir canyakdı eeee şimdide kendi canları yanıyor yangındı örümcekdi koronaydı eden buluyormuş demekki Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • ZaZa12: Beter olun onca deveyi çok su içiyorlar diye itlaf ederseniz olacağı bu önce yangın sonra develerin katliamı ardından sel ve dolu eeee ne bekliyordunuz efendiler Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden