Iskra Lawrence, Miami Sahillerini Yaktı Geçti - Son Dakika

Iskra Lawrence, Miami Sahillerini Yaktı Geçti

Iskra Lawrence, en çok kazanan büyük beden modeller arasında yer alıyor. Büyük beden manken Iskra Lawrence, bir bikini markası için objektiflerin karşısına geçti ve şov yaptı.

1
İşte Iskra Lawrence'ın bikini çekimlerinden görüntüler...

2
Miami sahillerinden Iskra Lawrence geçti. Neşeli ve sempatik halleri ile tüm gözleri üzerine çeken Lawrence, 2 farklı mayo modeli ile defalarca objektiflere poz verdi.

3
Son yıllarda moda camiasında giderek yükselen bedensel pozitivizmin öncülerinden biri olan 28 yaşındaki Iskra Lawrence tanıtım yüzü olduğu bikini ve mayo firmasının katalog çekiminde kameralara yansıdı.
4
Miami sahillerinde çeşit çeşit mayo ile poz veren İngiltereli Lawrence, çekim aralarında kamera arkası ekiple şakalaşmayı da es geçmedi.
5
Kariyerinin ilk döneminde fazla kilolu olduğu için başvurduğu moda firmalarından sürekli geri çevrilen Lawrence, Instagram sayesinde hayalini kurduğu mesleği yapmaya başladı.
6
Çok zayıf olmadan da modellik yapılabileceğini kanıtlayan Iskra Lawrence, sosyal medya hesaplarında da birçok meslektaşının aksine pozlarına hiç photoshop uygulamadan takipçileri ile paylaşıyor.
7
Iskra Lawrence, kadınlara her beden ölçüsünde mutlu olabileceklerini ve bunu hak ettiklerini vurgulayan mesajlar iletiyor.
8
9
10
11
12
13
Iskra Lawrence'ın bazı sosyal medya paylaşımları...
14
15
16
17
18
19
20
21
22

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Şarkıcı Nez, dördüncü kez evlilik yolunda! Müjdeyi 'Bir yıl sonra ilk tanıştığımız yerde' notuyla verdi İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı Doğada yaşam mücadelesi! Aç sırtlanın sinsi planı pitonu yemeğinden etti