Islak Mendille Dalgalı Saç Nasıl Yapılır? - Son Dakika

Islak Mendille Dalgalı Saç Nasıl Yapılır?

1
Islak mendil günlük hayatımızda genelde temizlik için kullandığımız bir araçtır. Ancak bunun dalgalı saç yapımında kullanıldığını yeni öğrendik. Islak mendille dalgalı saç yapımı, saçları kıvırcık ve dalgalı yapmak için uygulanabilecek en pratik ve sağlıklı tekniklerden birisidir. Düz saça sahip bayanlar veya saçlarındaki dalgayı belirgin hale getirmek isteyenler bunu yapmak için çeşitli yöntemlere başvururlar.

2
Maşa kullanmadan yapılan dalgalı saç için kullanabileceğiniz en önemli alet ıslak mendil. Evet, yanlış duymadınız ıslak mendil. Paylaşacağımız teknik ile saç köpüğü ve ısı kullanmadan, saçları ıslatmadan saçlarınıza doğal bir dalga yapabilirsiniz. Saçlarınıza geceden sarıp yatacağınız ıslak mendilleri sabah çıkarttığınızda gün boyu kalacak harika bukleleriniz sizinle olacak.

3
TEL TOKA
TEL TOKA
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 03.11.2016 16:11

Son Dakika Islak Mendille Dalgalı Saç Nasıl Yapılır? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor Çıplak dolaşmak da dahil her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahip olacağınız ülke: Belize Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki 200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor