İsmail'in nişanlısı Acun Ilıcalı'yı aradı: Zor durumdayım, yardım edin - Son Dakika

İsmail'in nişanlısı Acun Ilıcalı'yı aradı: Zor durumdayım, yardım edin

02.05.2021 10:49

Survivor'da kazandığı iletişim oyununda konuştuğu annesinin "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan" demesiyle yıkılan İsmail Balaban konseyde yine gündemdeydi. Acun Ilıcalı, İsmail ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, İsmail'in nişanlısının kendisini aradığını ve olanlardan sonra zor durumda olduğunu söylediğini aktardı. Acun Ilıcalı'nın açıklamalarından sonra İsmail nişanlısı Gamze Atakan ile görüşme kararı aldı.

1
Tv8 ekranlarında yayınlanan ve adım adım finale giden Survivor 2021'in 1 Mayıs tarihli son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları ilk olarak market oyununu kazanmak için mücadele verdi. Rakibini mağlup eden ünlüler takımı erzağın sahibi oldu. Dokunulmazlık oyununda yaşanan heyecanın ardından ise ünlüler takımı eleme konseyine gitti.
2
Eleme konseyinde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, İsmail'in nişanlısı ile ilgili yaşadığı duruma değindi. Annesinin nişanlısı hakkında söylediği sözler karşısında kararsız kalan İsmail'e Acun Ilıcalı, "Şöyle bir gelişme oldu. Gamze beni aradı. Gamze ile görüştüm ben. Gamze için şöyle bir durum oldu. Olayın belirsizliği Gamze ve ailesi üzerinden bir baskı oluşturdu. O konuşmadan ailesi son derece rahatsız oldu. Ben bu konu çözülsün iletişimden dolayı eksik olmasın diye sana konuşma hakkı verdim." dedi.
3
Acun Ilıcalı'nın nişanlısı ile görüşüp görüşmeyeceğini sorması üzerine İsmail Balaban, düşünmek istediğini belirtti.

4
"Annemle konuştum ve benim için kırıcı konuşmalar geçti. Baya üzüldüm. Kimse ile konuşamıyorum. Özellikle annemi merak ediyorum. Oyunlarda bunu yansıtmamaya çalıştım. Hala aklım orada. Ne oldu, ne bitti, durumu ne sağlığı ne? Merak ediyorum." diyen İsmail ise yeniden söz hakkı alarak nişanlısı ile telefonda görüşmek istediğini söyledi.
5
Ünlü televizyoncu da görüşmenin yapılması için iletişim sağlanacağını dile getirdi.
6
7
8
9

YORUMLAR (21)
  • vatandşş: şurdakı yorumlara bakıyorum yabancıların tam ıstedıyı anaya babaya örf adetlere karşı gelınmesı aılenın yıkılması malum gorunuyor Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Tespit : Anne karışmamalı halen çocuk sanıyorlar artık kocaman olmuş adamı bizde yaşadık gidenler hep gitti. Anneniz karışırsa hayatınızda kadın kalmaz Cevap Yaz 24 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika İsmail'in nişanlısı Acun Ilıcalı'yı aradı: Zor durumdayım, yardım edin - Son Dakika


Advertisement