Son Dakika Haberleri: İsmail Kartal'ın Transfer Listesi Ortaya Çıktı

İsmail Kartal'ın Transfer Listesi Ortaya Çıktı

5 yıl önce

1
Sezon başında Ersun Yanal'ın istifası ile göreve gelen İsmail Kartal, ara transferde yönetimden transfer isteyecek.
2
Her ne kadar Aziz Yıldırım takımın kadrosunun yeterli olduğunu açıklasa da İsmail Kartal'ın sakatlıklar nedeniyle bazı bölgelere acil takviye istediği biliniyor. İşte o isimler...
3
3 kaliteli forveti olsa da İsmail Kartal, yabancı sınırı nedeniyle yerli bir forvet istiyor. Bu isim ise Gaziantepsporlu Muhammed Demir...
4
5
6
İsmail Kartal'ın orta sahaya istediği yıldız ise Nuri Şahin. Dortmund'da sakatlıklar nedeniyle formasını kaybeden Nuri, Türkiye'ye transfer olabilir.
7
8
9
İsmail Kartal'ın en çok istediği isimlerden biri de Bursasporlu Serdar Aziz. Bruno Alves'i gönderecek yönetim yıldız ismi ara transferde kadrosuna katabilir.
10
11
12
Kasımpaşa'nın yıldızı Adem Büyük de performansı ile İsmail Kartal'ın kadroda görmek istediği isimlerin arasında yer aldı.
13
Yaşlanan Fenerbahçe kadrosunu gençleştirmek için düşünülen isimlerden biri de İstanbul Başakşehir'den Cenk Şahin.
14
Yine kadroya dinamizm getirmesi için düşünülen ve her iki kanatta da oynayabilen genç yeteneklerden biri de Altınorduspor'dan Halil İbrahim Tuna.
15
İsmail Kartal'ın en beğendiği isimlerden biri olan Ömer Ali Şahiner büyük ihtimalle sezon sonu kadroya katılacak.
16
Hem orta saha hem de sağ bekte görev alabilen Ozan Tufan da Fenerbahçe'nin transfer listesinde öz sıralarda yer alıyor.
Haber Yayın Tarihi : 20.11.2014 08:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Seda Sayan, Canlı Yayında Yüzünü Gerdirdi! Temizlik Yaparken Çektiği Ateşleri Videoları Satarak, Paraya Para Demiyor! Doğduğunuz Saatin Karakterinizi Ele Verdiğini Biliyor muydunuz? Bu Doğum Günü Çok Başka! Çıplak Halini Pasta Süsü Yaptılar Kim Kardashian, Transparan Kıyafetiyle Görenleri Şaşı Etti!