İsrail Askerlerinden Şok Fotoğraflar - Son Dakika

İsrail Askerlerinden Şok Fotoğraflar

20.08.2013 18:09

Bir İsrailli kadın askerin elleri arkasından bağlı esirleri aşağılayan fotoğrafları yayınlaması İsrail askerlerinin Filistinli mahkumlara olan tutumunun perde arkasını yansıttı.

1
Bir İsrailli kadın askerin elleri arkasından bağlı esirleri aşağılayan fotoğrafları yayınlaması İsrail askerlerinin Filistinli mahkumlara olan tutumunun perde arkasını yansıttı.
2
Eden Abargil isimli bir İsrail kadın askeri Filistinli esirlerle çekindiği fotoğrafını Facebook'ta yayınlaması Filistinlilerden büyük tepki topladı.
3
Abargil isimli kadın asker, 2 yıl önce İsrail'de yaptığı askerlik günlerinin hayatının en keyifli günleri olduğunu fotoğrafların altına yazdı.
4
İsrailli kadın askerin "Hayatımın en güzel günleri" ismini verdiği albümünde, 26 fotoğrafın bulunduğu ve hepsinde de Filistinli esirlere yaptığı aşağılama görüntülerinin olduğu kaydedildi.
5
İsrail'de İşkenceye Karşı Halk Komitesi (PCATI) görüntülerin internet ortamında yayınlanmasından sonra konuyla ilişkin yaptığı açıklamada, "Bu fotoğraflar bir İsrail gazetesi tarafından basılan albümün içindeki en basit fotoğraflar. Her ne olursa olsun bu fotoğraflar bile İsrail askerlerinin Arap esirlerine nasıl davrandıklarını ortaya koymuştur." ifadelerine yer verdi.
6
Ordu açıklamasında, Abargil'in askerliğini 1 yıl önce tamamladığı da ifade edildi.
7
8
9
10
İkinci galerimiz ise İsrailli kadın askerlere ait. Kadınların düzenli orduda zorunlu askerlik yaptıkları tek dünya ülkesi olan İsrail, bayan vatandaşlarını 21 ay zorunlu askerlik görevine tabi tutuyor. Kadınlar, erkeklerle aynı karargahta eğitim görüyor, aynı şartlarda yaşıyor, aynı nöbeti tutuyor. İşte İsrailli kadın askerler:
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39

Son Dakika İsrail Askerlerinden Şok Fotoğraflar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı