Son Dakika Haberleri: İsrail Protestosunda Olay Çıktı

İsrail Protestosunda Olay Çıktı

11 yıl önce

1
VAN'da Saadet Partisi (SP) ve Memur-Sen öncülüğünde yapılan İsrail'i telin mitinginde olaylar çıktı. Ellerindeki Türk Bayraklarını kadınların bulunduğu yerde açmak isteyen başlarında ‘bozkurt' ve ‘3 hilal' bandajı bulunan 10 kişilik gruba kalabalık tepki gösterdi.
2
Miting alanın dolduranlar, grubun üzerine yürüyerek tekme- tokat linç girişiminde bulundu. Grubu polisler araya girerek kurtadı. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı mitingde İsrail ve ABD bayrakları yakıldı.
3
İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırı bugün Van'da düzenlenen ‘İsrail'i Tel'in' mitingiyle protesto edildi.
4
Kent merkezindeki Altaylı parkı yanındaki alanda toplanan yaklaşık 5 bin kişi, ellerine aldıkları dövizler ve Filistin bayraklarıyla tekbirler getirip, İsrail aleyhine sloganlar attı.
5
Düzenlenen saldırılarda hayatlarını kaybedenler için dua edip, İsrail'in 2004 yılında Filistin'e düzenlediği hava saldırılarında şehit olan Hamas lideri Şeyh Ahmed Yasin ile İsrail askerleri tarafından öldürülen çocukların resimlerini de taşıdı.
6
Kalabalık, İsrail ve ABD bayraklarını ateşe verip, yanan bayrakları ayaklarıyla ezdi.
7
8
9
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 11.01.2009 09:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor Dünyanın en sağlıklı şehirleri açıklandı! Listede Türkiye'den 5 il var 'Çakma Atatürk'lerin ekmek kavgası! 'En çok ben benziyorum' diye birbirlerine girdiler 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü Sıcak suya ekleyip için! Cinsel güce güç katıyor, erkeklerin gizli sorununa derman oluyor!