İsrailli Askerin En Mutlu Anı - Son Dakika

İsrailli Askerin En Mutlu Anı

1
israilli Kadın askerlerin Facebook'ta yayınladığı skandal fotoğraflardan sonra yeni fotoğraflar yayılandı

görüntüler İsrailli canavar askerler yanlızca diri esirlerle değil, öldürdükleri esirlerlele de Fotoğraf çekmişler

2
İsrail askerleri caniliği sadece poz vermek de değil, şehit ettikleri filistinlilerin özellikle yaralarını açıp görüntülemişler.
3
4
5
6
Askerliğini tamamlayan bir İsrailli kadın askerin Facebook'ta gözleri ve elleri bağlı Filistinlilerle bulunan pozlarını paylaşması tartışma yarattı. İsrailli kadın asker, fotoğraf albümüne "hayatımın en güzel anları" ismini verirken, İsrail ordusu davranışı, "çirkin ve hissiz" olarak niteledi.
7
Sosyal paylaşım sitesi Facebook, geçtiğimiz yıl İsrail ordusunda askerlik görevini tamamlayan bir kadın askerin siteye koyduğu bu fotoğraflar ile sarsılıyor.

Eden Abergil adlı Asdod'lu kadın asker, gözleri ve elleri bağlı Filistinli tutuklularla çektirdiği fotoğrafları Facebook'a yükledi.

8
Abergil, siteye yüklediği fotoğraf albümüne, "IDF (İsrail savunma güçleri) - hayatımın en güzel anları" ismini vermesi tepkilere neden oldu.

Tepki çeken fotoğraflar Facebook'tan hemen kaldırıldı ancak birçok internet sitesinde çoktan yayınlanmıştı.

9
İsrailli Eden Abergil'in bu fotoğrafları, Irak'taki Ebu Garib Hapishanesi'nde yaşananları hatırlattı.

10
O fotoğraflarda da, Amerikalı bir kadın asker, başına çuval geçirilen, elleri bağlı ve çıplak Iraklı tutuklularla bulunuyordu.

11
Fotoğraflar tüm dünyada büyük tepki çekmişti. Fotoğraflardan sorumlu birçok asker açığa alınmıştı.
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Haber Yayın Tarihi: 17.08.2010 12:01

Son Dakika İsrailli Askerin En Mutlu Anı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor