İsrailli Kadın Askerleri Hiç Böyle Görmediniz - Son Dakika

İsrailli Kadın Askerleri Hiç Böyle Görmediniz

Fotoğrafçı Mayan Toledano, İsrailli kadın askerlerin en doğal hallerini çekti...

1
Şimdilerde New York'ta yaşayan fotoğrafçı Mayan Toledano, İsrail'in Haifa şehrinde doğup büyüdü.

2
Küçük yaşta sanat ve dansa karşı fazlasıyla ilgi duysa da 18 yaşına bastığı zaman askerliğe alınacağını biliyordu ve nitekim geleceğe dair ne kadar hayali varsa hepsini ertelemek zorunda kaldı ve askere gitti.

3
İşte tam da bu nedenden dolayı 6 sene sonra İsrail'e geri dönen fotoğrafçı Mayan, kendisi gibi hayalleri olup, askerlik yapmak için zorlanan İsrailli kadın askerlerin fotoğraflarını çekmek istedi.

4
Askerlik yaptığı dönemde kendini formanın içine hapsedilmiş hissettiği için bu kadınları anladığını ve onların hikâyesini anlatmak istediğini belirten fotoğrafçı, “İsrail'e geri dönmemin en büyük sebebi bu üniformalı kadınların sesi olmaktı. Çünkü o dönemler ben de onlar gibi hayallerini ertelemiş bir kızdım” dedi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 28.11.2017 15:19

Son Dakika İsrailli Kadın Askerleri Hiç Böyle Görmediniz - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor Bu dağa bin yıldır tek bir kadın ayak basmıyor! Sebebi ise 'bekaret yemini' Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte