Son Dakika Haberleri: İstanbul'da Megadeth Fırtınası Esti. Akustik de Dahil

İstanbul'da Megadeth Fırtınası Esti. Akustik de Dahil

6 yıl önce

Önce Küçükçiftik Park'ta coşturdu, sonra da akustik performansıyla Hard Rock Cafe'de.

1
Amerikalı ünlü müzik grubu Megadeth, geçtiğimiz günlerde Rock Off festivali kapsamında Headliner olarak sahne aldı. Son olarak 2012 yılındaki High-Voltage etkinliği kapsamında sahne alan grup, 4 Ağustos'ta yine Küçükçiftlik Park'taydı ve on binlerce hayranına unutamayacakları bir gece yaşattı.

Kaynak :
2
Grubun hazırladığı sahne düzeni ve elamanların performansları müzikseverlerin beğenisini toplarken, hemen her şarkıya büyük bir katılım gösteren seyirci unsuru da Megadeth'i etkiledi. Grup üyeleri çok sıcak tavırlar sergilerken bir yandan da Hangar 18, She-Wolf, Tornado of Souls, Public Enemy Number 1 ve Holy Wars gibi klasiklerini seslendirdi.
3
Konserde dostluk vurgusu yapan Dave Mustaine, sık sık herkesi çok sevdiğini ve sorunsuz, mutlu bir dünyada hep birlikte yaşamak, müzik yapmak istediğini belirtti. Ve tabii ki yeni bir konser için yine geleceklerini de ekledi.
4

Küçükçiftlik Park'taki konserin bitmesinin ardından, bir konser daha başlamak üzereydi. Hard Rock Cafe'de düzenlenen özel partide Megadeth, She Wolf, Symphony Of Destruction ve A Tout Le Monde'den oluşan 3 şarkılık özel bir akustik performans sergiledi. Geceye katılabilenler (tabii biz de oradaydık) kendilerini şanslı hissederken, katılamayanlar ise üzgündü haliyle. Zira bu nadir gerçekleşen bir performanstı. Hele de ülkemizde gerçekleştiğini göz önüne alırsak, gerçekten birçok kişinin kaçırmak istemeyeceği bir geceydi.

5

Hard Rock Cafe'deki etkinlik, sabah saat 04:00'e kadar devam etti. Bu kez sanatçılar ve seyirciler daha yakın mesafede oldukları için bir arkadaş ortamı, bir sohbet ortamı oluştu ve ortam daha samimiydi. İsteyen herkes grup elemanlarıyla konuşabildi. Dave'in verdiği cevaplar genellikle gülüşmelere neden oldu. "Megadeth, Megadeth, I love you Megadeth" tezahüratı da Dave ve arkadaşlarının gülümsemesini sağladı.

6

Gece sonunda ise, herkes evine mutlu olarak dönüş yaptı.


7
8
9
10
11


Haber Yayın Tarihi: 06.08.2014 02:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu