İstanbul'da Trafik Durdu - Son Dakika

İstanbul'da Trafik Durdu

8 yıl önce

1
FSM Köprüsü'nde bir şeridin daha tadilata alınması, TEM Otoyolu'nu kilitledi.
2
İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Haliç köprüsünün onarıma alınması sebebiyle vatandaşlar uzun süredir trafik çilesi ile boğuşuyordu. Trafiğin yavaş yavaş açılacağını bekleyen vatandaşlar büyük bir yanılgı içinde olduğunu anladı çünkü trafik azalacağına iyice arttı.
3
Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü'ndeki yol bakım ve onarım çalışmalarında bir şeridin daha kapanması, TEM Otoyolu'nda uzun taşıt kuyrukları oluşturdu. Ağırlıklı olarak TIR ve kamyon gibi ağır vasıtalardan oluşan köprü trafiğinin yoğunluğu, sabaha kadar devam etti.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 10.07.2012 10:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri