İstanbul'daki Cadılar Bayramı Kutlamalarına Katılan 9 Ünlü - Son Dakika

İstanbul'daki Cadılar Bayramı Kutlamalarına Katılan 9 Ünlü

1
Son yıllarda tüm dünyada popüler hale gelen Cadılar Bayramı kutlamalarına İstanbul da birbirinden eğlenceli partilerle katıldı.

2
Davetlilerin sıra dışı kostümlerle boy gösterdiği parti, ünlü isimleri bir araya getirdi. Renkli görüntülere sahne olan partiye katılanlar arasında Şeyma Subaşı, Eliz Sakuçoğlu,Hande Ataizi, Tuba Ünsal, Begüm Birgören, Şirin Ediger ve Aslışah Alkoçlar da vardı.

3
Mavi bir peruk takıp yüzünü simlerle boyayan Şeyma Subaşı, mekana arkadaşları Dila Tarkan ve Carolina Aldrovandi ile el ele geldi.

4
ŞEYMA SUBAŞI
ŞEYMA SUBAŞI
5
6
DİLA TARKAN
DİLA TARKAN
Eser Yenenler'in sevgilisi.

7
ELİZ SAKUÇOĞLU
ELİZ SAKUÇOĞLU
8
9
HANDE ATAİZİ
HANDE ATAİZİ
10
ŞİRİN EDİGER
ŞİRİN EDİGER
11
TUBA ÜNSAL - BEGÜM BİRGÖREN
TUBA ÜNSAL - BEGÜM BİRGÖREN
12
ŞEBNEM BOZOKLU
ŞEBNEM BOZOKLU
13
ROSE BERTRAM
ROSE BERTRAM
Fenerbahçe'nin Hollandalı futbolcusu Gregory van der Wiel'in sevgilisi Rose Bertram, partinin en dikkat çeken isimlerinden biriydi.

14
ASLIŞAH ALKOÇLAR
ASLIŞAH ALKOÇLAR
15
Bacak dekolteli bir elbise giyen Aslışah Alkoçlar, cadı şapkası takmakla yetindi.

Haber Yayın Tarihi: 31.10.2016 12:25

Son Dakika İstanbul'daki Cadılar Bayramı Kutlamalarına Katılan 9 Ünlü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı Photoshop değil gerçek! Dünyanın en ince beline sahip olmak için günde 18 saat korse takıyor Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor