İstanbul gelinliğini giydi! İşte Megakent'ten kartpostallık görüntüler - Son Dakika

İstanbul gelinliğini giydi! İşte Megakent'ten kartpostallık görüntüler

17.01.2021 11:17

İstanbul beklenen kara kavuştu. Masal gibi bir sabah uyanan Megakent'te etkisini giderek artıran kar yağışı kartpostallık görüntüler oluşturdu. Çamlıca tepesinde ise kar kalınlığı 20 santime kadar ulaştı. İşte bu sabah kentte çekilmiş büyüleyici manzaralar.

1
Uzun süredir beklenen kar yağışı dün itibariyle İstanbul'da etkili olmaya başladı. Karı özleyen vatandaşlar, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması öncesi kartopu oynamak ve kar manzarasına karşı fotoğraf çekilmek için İstanbul'un yüksek kesimlerine gitti.
2
İstanbul Anadolu Yakası'nda kar yağışının etkili olduğu yüksek kesimlerden olan Çamlıca Tepesi beyaza büründü. Çamlıca Tepesi'nde kartpostallık görüntüler oluşurken, tepede kar kalınlığı 20 santime kadar ulaştı.
3
Meydana gelen kar yağışı ile birlikte kartpostallık görüntüler ortaya çıkarken, kar kalınlığı 20 santime kadar ulaştı.
4
Öte yandan, Anadolu Yakası'nın yüksek kesimlerinde etkisini arttırarak devam eden kar yağışı ile birlikte yoğun sis görülürken, rüzgar hızı ise 100 kilometreye kadar ulaştı.

5
İşte İstanbul'dan kar manzaraları
İşte İstanbuldan kar manzaraları
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika İstanbul gelinliğini giydi! İşte Megakent'ten kartpostallık görüntüler - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • kemal çelebi: istanbul dünyanın incisi medeniyetlerin köprüsüdür.. kar yagsın yagmasın her zaman güzeldir. bu arada fotolar muhteşem Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu 2 kadın öğretmen, 18 yaşındaki öğrenciyi eve davet edip üçlü ilişkiye girdi Bu yıl kırmızı halı bambaşkaydı! İşte 2021 Altın Küre Ödülleri'nin en şık ünlüleri