Son Dakika Haberleri: İstanbullu Gelin'de Seyirciyi Ayar Eden Sahne!

İstanbullu Gelin'de Seyirciyi Ayar Eden Sahne!

30 gün önce

3 sezondur reytingleriyle tahttan inmeyen İstanbullu Gelin'in, son bölümünde yaşananlar izleyiciyi deyimi yerindeyse çıldırttı.

1
İstanbullu Gelin'in son bölümündeki bir sahne ise izleyiciye yok arttık, bu kadar olur mu dedirtti. Peki neydi o sahne ve neden tepkilere neden oldu?
2
Son bölümde Faruk Boran, kardeşi Fikret Boran ve eşleri annelerinin evleneceği kişi olan Garip Bey'in evine kahvaltıya gittiler. Eşlerinin ve anneleri Esma Boran'ın hatrına kahvaltı masasına oturan Boran kardeşler bir an önce ortamdan uzaklaşmak isterken Faruk Boran'ın aklına bir fikir geldi.
3
KIZI YAZ'I GEZDİRMEYE GİTTİ:
KIZI YAZI GEZDİRMEYE GİTTİ:
Garip Bey'in evinden uzaklaşmak isteyen Faruk, iş bahanesi ile evden daha 4 aylık olan kızı Yaz ile birlikte çıktı. Bu arada yakın arkadaşı Akif ile buluşmak isteyen Faruk onu arayarak bir mekana davet etti.
4
Buraya kadar her şey normal görünürken işler bir anda karıştı. Evden çıkarken senaryo gereği uyuyan Yaz bebek, aradan saatler geçmesine rağmen hiç uyanmadı. Lavaboya gitmek için kızı Yaz' ın bebek arabasını Akif'e bırakan Faruk döndüğünde hala uyuyan kızını alarak eve gitti.
5
SAATLERCE HİÇ AĞLAMAYAN BEBEK:
SAATLERCE HİÇ AĞLAMAYAN BEBEK:
Saatlerce kızı ile dışarda dolaşan Faruk'un bir kez bile yüzü örtü ile kapatılan kızı Yaz'a bakmaması, daha 4 aylık olan bebeğin bir kez bile ağlamaması, acıkmaması izleyici çıldırttı. Bu kadar da olmaz diyen seyirci dizinin o sahnesini yorum yağmuruna tuttu.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kapıcılar Kralı'nda Mahir'in Suç Ortağıydı, Ona Bir de Şimdi Bakın Yabancı Sandığımız Marka Gratis'in, Türkçe Anlamı ve Sahibini Duyan Şaşıp Kalıyor Sık Sık Tükettiğimiz Poğaçanın, Sağlığımızı Nasıl Tehdit Ettiğini Duyunca Bir daha Yemek İstemeyeceksiniz! Peru'da Keşfedilen 2 Bin Yıllık Mezarda Şoke Eden Detay! Ayaklarını Kesip Gömmüşler Kotasız İnternet Tarifeleri Açıklandı! İşte Ücretler