İstanbullu Gelin'de Seyirciyi Ayar Eden Sahne! - Son Dakika

İstanbullu Gelin'de Seyirciyi Ayar Eden Sahne!

3 sezondur reytingleriyle tahttan inmeyen İstanbullu Gelin'in, son bölümünde yaşananlar izleyiciyi deyimi yerindeyse çıldırttı.

1
İstanbullu Gelin'in son bölümündeki bir sahne ise izleyiciye yok arttık, bu kadar olur mu dedirtti. Peki neydi o sahne ve neden tepkilere neden oldu?
2
Son bölümde Faruk Boran, kardeşi Fikret Boran ve eşleri annelerinin evleneceği kişi olan Garip Bey'in evine kahvaltıya gittiler. Eşlerinin ve anneleri Esma Boran'ın hatrına kahvaltı masasına oturan Boran kardeşler bir an önce ortamdan uzaklaşmak isterken Faruk Boran'ın aklına bir fikir geldi.
3
KIZI YAZ'I GEZDİRMEYE GİTTİ:
KIZI YAZI GEZDİRMEYE GİTTİ:
Garip Bey'in evinden uzaklaşmak isteyen Faruk, iş bahanesi ile evden daha 4 aylık olan kızı Yaz ile birlikte çıktı. Bu arada yakın arkadaşı Akif ile buluşmak isteyen Faruk onu arayarak bir mekana davet etti.
4
Buraya kadar her şey normal görünürken işler bir anda karıştı. Evden çıkarken senaryo gereği uyuyan Yaz bebek, aradan saatler geçmesine rağmen hiç uyanmadı. Lavaboya gitmek için kızı Yaz' ın bebek arabasını Akif'e bırakan Faruk döndüğünde hala uyuyan kızını alarak eve gitti.
5
SAATLERCE HİÇ AĞLAMAYAN BEBEK:
SAATLERCE HİÇ AĞLAMAYAN BEBEK:
Saatlerce kızı ile dışarda dolaşan Faruk'un bir kez bile yüzü örtü ile kapatılan kızı Yaz'a bakmaması, daha 4 aylık olan bebeğin bir kez bile ağlamaması, acıkmaması izleyici çıldırttı. Bu kadar da olmaz diyen seyirci dizinin o sahnesini yorum yağmuruna tuttu.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı