Son Dakika Haberleri: İşte Benim Stilim'den diskalifiye edilen Azeri yarışmacının müthiş değişimi

İşte Benim Stilim'den diskalifiye edilen Azeri yarışmacının müthiş değişimi

2 ay önce

İşte Benim Stilim'den hatırladığımız model Sima Şerafettinova, pilot oldu. Kendini estetik operasyonlara veren Şerafettinova, son haliyle şoke etti.

1
İşte Benim Sitilim yarışmasından hatırladığımız Sima Şerafettinova'nın, son hali görenlerin ağzı açık kalıyor.
2
Kaşı, gözü, dudakları, çenesi ve yanaklarına müdahalede bulunulan ve belli ki burnu için de bıçak altına yatan Sima Şerafetdinova esmer bir Barbie bebeğe dönmüş gibi...
3
5 yıldır Türkiye'de yaşayan ve Barbie bebeğe benzemek için defalarca estetik yaptıran Azeri model Sima Şerafettinova'nın, ameliyat sonrası Instagram sayfasında paylaştığı kareler sosyal medya kullanıcılarını şaşırttı.
4
5
Aynı zamanda pilot olan modelin Barbie'ye benzerliğiyle dikkat çekerken bazı takipçileri, kendisine estetik ameliyatlara son verme tavsiyesinde bulunurken model, sayfasındaki görünümüyle ilgili eleştirilere şimdilik cevap vermedi.
6
İşte Sima Şerafettinova'nın dikkat çeken paylaşımları...
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 02.09.2019 04:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'nden ayrılık sonrası ilk paylaşım! Hayranlarına kötü haber! Reyting rekortmeni dizi için ATV'den şaşırtan karar Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha! Mahsun Kırmızıgül'ün gerçek adını duyan şoke oluyor! İşte ünlülerin gerçek isimleri Canan Karatay'dan dikkat çeken açıklama: Gençlerimizin ölüm sebebidir!