İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi - Son Dakika

İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi

13.04.2021 16:36

Bir dönemin popüler yarışması 'İşte Benim Stilim' kibirli güzeli Azeri kökenli Sima Şerafettinova, 'Barbie' bebeğe benzemeye çalışırken bambaşka biri oldu.

1
İşte Benim Stilim'in üçüncü sezonunda yarışan Azeri kökenli Sima Şerafettinova, programdan ayrılıp All Star'ın son haftalarında tekrar karşımıza çıkmıştı.

2
Yarışmada sivri çıkışlarıyla dikkat çeken Şerafettinova, bir anda eleştiri oklarının hedefi haline geldi ve tüm çabasına rağmen finale kalamamıştı.

3
Yarışmada sivri çıkışlarıyla dikkat çeken Şerafettinova, bir anda eleştiri oklarının hedefi haline geldi ve tüm çabasına rağmen finale kalamamıştı.

4
Beş yıldır Türkiye'de yaşayan ve 'Barbie' bebeğe benzemek için defalarca estetik yaptıran Azeri modelin, ameliyat sonrası Instagram sayfasında paylaştığı kareler sosyal medya kullanıcılarını şaşırttı.

5
Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Sima Şerafettinova'yı artık kimse tanıyamıyor. Eski haliyle şimdiki hali iki ayrı insan gibi.
6
Sürekli güzelliğinin vurgulanmasını isteyen Sima Şerafettinova, kendisi hakkındaki eleştirileri kabul etmiyor.
7
Kendini çok sevdiğini söyleyen yarışmacı, neredeyse her bölüm fiziğinden kültürüne, her şeyinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şerafettinova, böylelikle unutulmazlar arasına adını yazdırdı.
8
9
10
11
12

Son Dakika İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement