İşte Benim Stilim programıyla ünlenen Yağmur Taktaş'ın son hali şoke etti! Gören tanıyamıyor - Son Dakika

İşte Benim Stilim programıyla ünlenen Yağmur Taktaş'ın son hali şoke etti! Gören tanıyamıyor

11.09.2019 12:16

İşte Benim Stilim programıyla ünlenen Yağmur Taktaş, son görüntüsüyle tanınmaz hale geldi.

1
İşte Benim Stilim programıyla ünlüler kervanına katılan Yağmur Taktaş, küçük dokunuşlarla adeta bambaşka birine dönüştü.
2
3
4
Geçtiğimiz günlerde futbolcu Emre Mor'un kendisine attığı mesajlarla gündeme gelen Taktaş'ın son görüntüsü, Instagram aleminde de şaşkınlıkla karşılandı.
5
6
7
8
9
10
11
12
Instagram'da sık sık fotoğraflarında Photoshop yaptığı iddiasıyla alay konusu olan Taktaş, geçtiğimiz günlerde futbolcu Emre Mor'un kendisine yazdığı 'tanışma talebi' mesajlarını ifşa etmişti.
13
14
15
Birçok takipçisi Taktaş'ın yarışmadan sonra evrim geçirdiği yorumunu yaparken, kimi takipçisi de Taktaş'ı ilk bakışta tanıyamadığını yazdı.

Son Dakika İşte Benim Stilim programıyla ünlenen Yağmur Taktaş'ın son hali şoke etti! Gören tanıyamıyor - Son Dakika

YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular