İşte Bihter'in İntiharı - Son Dakika

İşte Bihter'in İntiharı

25.06.2010 10:24

1
Final bölümü merakla beklenen Aşk-ı Memnu Halit Ziya'nın romanındaki gibi sona erdi
2
Türkiye'de dün gece hayat durdu. Milyonlar, kahvelerde evlerde, Kanal D'nin 2 yıldır reyting rekorları kıran dizisi Aşk-ı Memnu'nun finalini izlemek için ekran başında kilitlendi. Nefeslerin tutulduğu finalde, Behlül (Kıvanç Tatlıtuğ) ile Bihter'in (Beren Saat) büyük aşkının romandaki gibi dramla bitmesi sevenlerini ağlattı.

3
Kanal D'de yayınlandığı günden bu yana bir fenomene dönüşen “Aşk-ı Memnu” dizisinin son bölümü önceki akşam KANAL D'de ekrana geldi. Dizinin son bölümü için evlerde ‘Aşk-ı Memnu' davetleri düzenlendi. Gündüz birbirlerini telefonla arayanlar, dizinin finali için sözleşti.
4
Dizinin son bölümü için İstanbul Kuruçeşme'deki SuAda ise KANAL D tarafından muhteşem bir davet düzenlendi. Dizi oyuncuları ve 500 milyona satılan davetiyeleri alanlar, finali hep birlikte izledi. Davetiyeler ve geceden elde edilen gelir “Baba Beni Okula Gönder” projesine aktarıldı.
5
Geceye katılan davetlileri, SuAda'ya asılan dev “Aşk-ı Memnu” pankartı karşıladı.“Aşk-ı Memnu Veda” adıyla yayınlanan final bölümü için gerçekleştirilen davete, cemiyet, medya ve sanat dünyasından yaklaşık 600 kişi katıldı. Dizinin başrol oyuncusu Beren Saat,davete koltuk değnekleriyle katılabildi
6
Geçtiğimiz salı akşamı dizi ekibinin katıldığı yemekte ayağını burkan ve kaldırıldığı Acıbadem Hastanesi'nde ilk müdahalesi yapılan Saat, güçlükle yürüyebildi. Saat'in ayağına atel (Kırılmış kemiklerin düzgün bir biçimde sarılabilmesi için kullanılan türlü malzemelerden yapılmış destek) takılmıştı.
7
SuAda'nın merdivenlerinden çıkarken sendeleyen oyuncuya, dizi ekibi yardımcı oldu. Dizinin yıldızlarından Nebahat Çehre de, “Yakın plan fotoğrafımı çekmeyin ben bile sonra kendimi tanıyamıyorum” diyerek gazetecilere takıldı.
8
Koltuk değnekli Bihter

Geçtiğimiz salı günü ayağını feci şekilde burkan Beren Saat, davete koltuk değnekleriyle katıldı. Gazete-cilerin sorularına yanıt vermeyen Saat'in yürümekte zorlandığı gözlendi.

9
İlk kez

Kıvanç Tatlıtuğ, medyadan köşe bucak kaçtığı sevgilisi İdil Fırat'la ilk kez bir davete katıldı. İkili, ilk kez el ele objektiflere yansıdı.

Bu sahne ağlattı

Bihter'in silahla kalbinden kendini vurduğu sahne, TV izleyicisini ağlattı.

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49

Son Dakika İşte Bihter'in İntiharı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor