Yanlışlıkla cinsel organını paylaşan Chris Evans 3 cümleyle hayranlarından af diledi - Son Dakika

Yanlışlıkla cinsel organını paylaşan Chris Evans 3 cümleyle hayranlarından af diledi

17.09.2020 15:39

Sosyal medya hesabından yanlışlıkla cinsel organının fotoğrafını paylaşan ABD'li aktör Chris Evans, ilk röportajında çok utandığını söyledi. Evans,"Böyle şeyler olur, oluyor. Utanç vericiydi ama bu olaydan ders çıkardım. Yumruk almaya alışmalısınız" dedi.

1
Avengers film serisinin yıldız ismi Chris Evans, Instagram hesabının hikaye bölümünden yanlışlıkla cinsel organının fotoğrafını paylaşmıştı.

2
6 milyonun şahit olduğu olay sonrası hayranlarının özür açıklaması beklediği ünlü oyuncu, "3 Kasım'da oy verin" diyerek krizi siyasi fırsata çevirmişti.

3
Instagram hikâyesinin sonunda yanlışlıkla cinsel organının görselini paylaşan 39 yaşındaki oyuncudan beklenen açıklama geldi. Yıldız oyuncu, hatasını anında fark edip paylaşımını silse de dile düşen Chris Evans, bu olaydan ders çıkardığını söyledi.

4
Olay sonrası ilk röportajını veren aktör, "Böyle şeyler olur, oluyor. Utanç vericiydi ama bu olaydan ders çıkardım. Yumruk almaya alışmalısınız," yorumunu yaptı.

5
İlginç bir hafta sonu geçirdiğini belirten Evans, bu zorlu süreçte kendisine destek veren hayranlarına da teşekkür etti.
6
7

Son Dakika Yanlışlıkla cinsel organını paylaşan Chris Evans 3 cümleyle hayranlarından af diledi - Son Dakika

YORUMLAR (13)
  • doğrusu: kerimcan yapmıştı kızlar ona niye düşmediniz. Türk erkeği yapsa "idam" diye bağırırsınız. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • Sema: Ne güzel bir yanlışlık,yakışıklılıgına düştüm ,Türk erkekleride keşke böyle olsa,ekmek veresim gelmiyor Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı