İşte Bugatti'nin En Özel Versiyonu - Son Dakika

İşte Bugatti'nin En Özel Versiyonu

10.08.2014 00:43

Dünyanın en hızlı otomobili dendiğinde akla ilk gelen marka Bugatti, altı otomobilin yer aldığı özel versiyonların sonuncunu da gün yüzüne çıkardı.

1
Dünyanın en hızlı otomobili dendiğinde akla ilk gelen marka Bugatti, altı otomobilin yer aldığı özel versiyonların sonuncunu da gün yüzüne çıkardı. Diğer beş model gibi Grand Sport Vitesse'nin baz alındığı model, markanın kurucusu Ettore Bugatti'nin adını taşıyor. Bugatti Veyron Ettore Bugatti ismini taşıyan bu özel versiyon, 1932 Type 41 Royale modelinin yeni hali olarak adlandırılıyor.

Kaynak :

2
Serinin son otomobilinde, karbon fiberden üretilen otomobilde alüminyum ve mavi renkler dikkat çekiyor. Yalnızca üç adet üretilecek bu özel versiyonda elmas şeklinde kollara sahip olan alaşım jantlar aracın dış tasarımının en göz alıcı detayı olma özelliği taşıyor.
3
Bugatti tarihinin ilk çift renkli iç mekanına sahip aracı olan bu özel versiyon, kabininde mavi karbon fiber aksan göze çarparken, Type 41 modelinde olduğu gibi alüminyumdan yapılmış dans eden fil motifi tasarımın en öne çıkan yanlarından bir tanesi oluyor.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika İşte Bugatti'nin En Özel Versiyonu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın