İşte Cinsel Hazzı Arttıran Taş - Son Dakika

İşte Cinsel Hazzı Arttıran Taş

01.10.2011 08:49

1
Günümüzde artık doğal taşların şifalı etkileri kabul görmektedir. İşte doğal taşların faydaları..
2
Azurit: Uzun süre araba kullanan ya da bilgisayar başında çalışmaktan dolayı gözleri yorulanlar için çok iyidir.
3
Turkuvaz:

Ülkemizde bir adı da Firuze olan bu taş kalp hastalıkları, tansiyon ve sindirim sorunlarına karşı etkilidir. Sadakat, dostluk ve sevgiyi temsil eder. Özellikle kadınlar için cinsel cazibeyi arttırır ve huzur verir.

4

Yeşim:

Toksinleri vücudunuzdan atmanıza yardımcı olur. Diş ağrıları için faydalıdır. Ağzınızda bir süre tuttuğunuzda ağrıyı alır. Kadınlarda adet ve doğum sancılarına iyi gelir, duygularınızı dengeler.

5
Mercan:

Mercan taşı, sedef hastalığı başta olmak üzere, birçok cilt hastalığının tedavisi amacı ile kullanılır. Saflığın ve dengenin korunmasına yardımcıdır. Nazara karşı kullanılmaktadır. Konsantrasyon eksikliğini gidericidir.

6
Akuamarin:

Akuamarinin sinirleri yatıştırıcı özelliğinin yanı sıra düşüncenin berraklaşması ve yaratıcı gücün ortaya çıkmasında da büyük rolü vardır. Böbrek, karaciğer, dalak ve tiroid bezlerini kuvvetlendirir.

7
Yakut:

Kan dolaşımına ve bağışıklık sistemine olumlu etkileri vardır. Cinsel sapkınlıkları giderir. Liderlik duygusunu ön plana çıkararak çevrenizdeki insanların sorumluluğunu almanızı sağlar.

8
Topaz:

Topaz taşının bir diğer ismi de sarı yakut olarak bilinmektedir. Yine bu taşa verilen isimlerden biri de aşk taşı ismidir. Aşıkların arasındaki sürtüşmeleri giderir. Kişinin sanatsal yönlerini açığa çıkarır. Göz hastalıklarına iyi gelir.

9
Ay Taşı:

Bacak ve sırt ağrılarına aynı zamanda kramplara iyi gelir. Bilinçaltınızı netleştirir, konuşma yeteneği verir, duygu ve düşüncelerinizi rahat bir şekilde dışa vurmanızı sağlar.

10
Kuvars:

Yoğunluğu en yüksek olan taşlardandır. Beyni uyarır, negatif enerjiyi yok ederek pozitif enerjiye çevirir. Kıskançlık, korku ve öfkeden koruduğu bilinir.

11
Jasper:

İç organları ve sindirim sistemini güçlendirir. Yüksek enerji verdiğinden, güçlü hissetmenizi sağlar. Erkekler için cinsel dürtüleri arttırır. İnanç, sadakat, sevgi ve saygının simgesidir.

12
Akik:

Cinsel organlara faydalıdır ve cinsel gücü arttırır. Metabolizmanın düzgün çalışmasına yardımcı olur. Bunların yanı sıra gerginliği ve stresi azaltır.

13
Ametist:

Yatıştırıcı etkisiyle bilinen ametist bağışıklık sistemini de kuvvetlendirir. Ayrıca meditasyon içinde kullanılabilecek bir taştır. Enerjisi çok yüksek olduğundan bulunduğu ortamdaki bütün kötü enerjiyi pozitife çevirir.

14
İnci:

Sadelik ve alçak gönüllülüğü simgeler. Böyle gözükmekle beraber, aslında çok kıymetli olmayı anlatır. Bu yüzden bilgeliğin ve alimliğin simgesi olarak da görülmüştür. Eski zamanlarda anne sütünü arttırdığı düşünülürmüş.

15
Amazonit:

Beden ve ruh dünyaları arasında sürekliliği ve anlayışı sağlar. Kişinin yaşamına anlam katmasına, yaşamına değer vermesine yardım eder.

16
Zebercet:

Kalp pankreas dalak ve ciğerlerin üstünde olumlu etkileri bulunur. Beden - zihin arasındaki dengeyi sağlar.

17
Lal:

Tutkunun taşı olarak bilinen lal cinsel gücü arttırır. Ayrıca kadınlarda adet düzensizliği ve menapoz için faydalıdır. Kan dolaşımını kolaylaştırarak kanı temizlemesi, unutkanlığa iyi gelmesi, huzur vermesi, sevgi ve şefkat duygularını canlandırması bilinen psikolojik özelliklerindendir.

18
Kehribar:

Boğaz ve tiroid bezi enfeksiyonlarını tedavi etme özelliği vardır.

19
Safir:

Kalbi ve böbrekleri güçlendirmesiyle birlikte salgı bezleri üzerindeki etkileriyle de bilinir. Ruhsal sağlığı dengeler ve sezgi yeteneğinin artmasına neden olur.

20
Elmas:

Beyin fonksiyonlarını ve kişilikteki blokajı ortadan kaldırıcı özelliklere sahiptir ve aynı zamanda temel bir tedavi edici niteliktedir. Bolluk, saflık, masumluk ve sadakat simgesidir.

21
Aventurin:

Fiziksel gücü ve canlılığı artırır. Özellikle kalp sağlığı için olumlu etkileri olan bir taştır. Strese karşı kullanılabilir.

22
Güneş Taşı:

Depresyon, stres atma, enerji akışı, pozitif algılama, cesaret sağlayan bir taştır.

23
Granat:

Depresyonu giderir, kanın temizlenmesini sağlar, dolaşım rahatsızlıklarına iyi gelir, aşırı hareketli (hiperaktif) çocukların sakinleşmesini sağlar.

24
Ceroit:

Kişinin kendine güveninin artmasını sağlar. Kişinin maddi ve manevi bağ ve bağımlılıklarından kurtararak ruhen özgürleşmesine yardımcı olur.

25
Hematit:

Stresi azaltır, enerji ve canlılık verir. Karar verme güçlüğü çeken kişilere iyi gelir. Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır.

26
Kaplan Gözü:

Astım hastalarına iyi gelebilecek bir taştır. Sindirim sistemi bozuklukları, dalak ve pankreas üzrinde etkisi vardır. Güç ve cesaret taşı olarak bilindiğinden sadece avucunuzun içinde tutarak endişelerinizden kurtulabilirsiniz.

27
Yıldız Taşı:

Duygusal denge sağlar. Heyecanları, alınganlıkları, aşırı duygulanmaları dengeler. Erkeksi enerji ve güç verir. Kararlılık oluşturur. Manevi yükselişe vesile olur.

28
Florit:

Kişinin anıların tutsaklığından kurtulmasını sağlar ve duyulan boşluk hissini yatıştırır. Düzensiz ve dağınık hissedilen anlarda denge ve dinginlik verir.

29
Krizokol:

Bedeni, kalbi ve ruhu kötülüklerden ve olumsuz duygu ve düşüncelerden arındırır.

30
Labrodarit:

Sindirim sistemini destekler. Özellikle mideyle ilgili düzensizlikleri giderir. Rahatlamamıza ve uyumamıza yardım eder. Hayret verici yetenekler geliştirir. Görülen rüyaları hatırlamaya yardım eder.

31
Magnezit:

Analiz etmek, kendini tanımak ve araştırıcılık ruhunu geliştirmeye yardımcı olan bir taş olduğu gibi, kişileri motive etmesi ve farkındalığı arttırma özellikleri de bulunur.

32
Malahit:

Sakinleştirici bir taş olup uyumaya yardım eder. Güneş sinir ağı çakrasının üzerinde kullanıldığında, içimize gömdüğümüz acıları tekrar ortaya çıkarma gücü vardır.

33
Zümrüt:

Bağışıklık ve sinir sistemi, kalp, ciğer ve aynı zamanda böbreği kuvvetlendirdiği bilinir. Bedeninizi ve ruhunuzu temizleyerek duygusal yönden dengeye kavuşturur. Samimiyet ve sadakatin sembolüdür.

34
Obsidyen:

Karın ve bağırsakları etkileyerek iyileştirir. Zihin ve duyguyu birleştirir.

35
Olivin:

Bedeni temizleyip vücut - zihin dengesini sağlar. Kaygıyı düşürüp zihni açar ve kişisel büyümeyi hızlandırır.

36
Oltu Taşı:

Gerdanlık olarak kullanılırsa boğaz ve tiroid bezi enfeksiyonlarını yok eder. Guatrın oluşmasını önler.

37
Oniks:

Cinsel dürtüleri azaltarak farklı konulara adapte olmanızı sağlar. Bağımlılıklarınızdan kurtulmak istediğinizde kullanırsanız, size kendinizi kontrol etmenizde yardımcı olur.

38
Unakit:

Unakit taşının enerjisi kendimizi sevmemize yardımcı olmaktadır. Kadınlar üstünde özellikle hamilelik dönemlerinde yararlı etkilere sahiptir. Dengeleyici özellikleri olan bir taştır.

39
Pirit:

Beyin fonksiyonunu arttırıcı gücü ve kişilerin dünyaya pembe gözlüklerle bakmasını sağlayıcı fonksiyonları ile birlikte irade gücünü de yükseltir.

40
Siyah Turmalin:

Koruma ve denge için iyi bir şifa kristalidir. Alerjik problem yaşayanlar için iyi sonuç verdiği görülmüştür. Bağışıklık, endokrin ve otonom sinir sistemi de dahil olmak üzere vücut sistemlerinde destekleyicidir ve olumlu etkileri vardır.

41
Sodalit:

Boğazdaki şişlikleri ve iltihabı azaltır. Duygularını kolay ifade edemeyenlerin taşıdır. Asıl düşüncelere odaklanmayı sağlayarak, konsantrasyonu kolaylaştırır.

42
Sugulit:

Çocukların öğrenme sorunlarını ortadan kaldırmak, daha kolay öğrenmelerini sağlamak için sugulit taşı çocukların odalarında bulundurulmalıdır.

Son Dakika İşte Cinsel Hazzı Arttıran Taş - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement