İşte Dünden Bugüne O Ses Türkiye Kazananları - Son Dakika

İşte Dünden Bugüne O Ses Türkiye Kazananları

6. Sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan O Ses Türkiye yarışmasının geçtiğimiz yıllardaki kazananları derledik işte. İşte, O Ses Türkiye Kazananları

1
Oğuz Berkay Fidan
Oğuz Berkay Fidan
İlk O ses Türkiye 2012 yılında yayınlandı. O Ses Türkiye’nin ilk sezonunda jüri koltuğuna Murat Boz, Hadise, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar oturmuştu. İlk sezonun kazananı ise Murat Boz’un takımından Oğuz Berkay Fidan ise birinci olmuştu.

2
Oğuz Berkay Fidan, yarışma sonrasında Beni Ellerden Sayma isimli bir albüm çıkardı.
3
Mustafa Bozkurt
Mustafa Bozkurt
O Ses Türkiye’nin ikinci sezonunda ise Mustafa Sandal’ın takımından Mustafa Bozkurt şampiyon oldu.
4
Mustafa Bozkurt, yarışma sonrasında Ey Can, Demedi Deme, Yol, Ege Yöresi Ve Yurdum Türküleri gibi albümler çıkardı. Bozkurt hala sahne almaya devam ediyor.
5
O Ses Türkiye 3.sezonunda jüri değişikliğine gidilerek Mustafa Sandal ve Hülya Avşar'ın yerine Gökhan ile Ebru Gündeş gelmişti. 2014 yılındaki yarışmada jüri Murat Boz, Hadise, Gökhan ve Ebru Gündeş'ten oluşmuştu. O Ses Türkiye 2014 finaline kalan 4 isim de Gökhan Özoğuz takımından çıkmıştı. Tüm dünya formatları arasında bir ilk olan bu gelişmeden sonra O Ses Türkiye 3.sezon şampiyonu Hasan Doğru olmuştu.
6
7
Elnur Hüseynov
Elnur Hüseynov
Hadise, Gökhan, Ebru Gündeş, Mazhar Alanson-Özkan Uğur'dan oluşan jüri üyesi ile O Ses Türkiye 4.sezonunda şampiyon Ebru Gündeş'in takımından çıktı. Farklı sesiyle dikkatleri üzerine çeken Elnur Hüseynov O Ses Türkiye 2015 şampiyonu olmuştu.
8
Elnus Hüseynov, 2015 yılında ülkesi Azerbaycan’ı Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil etti. Elnur, yarışmada 12. Oldu.

9
O Ses Türkiye 2016 şampiyonu ise Gökhan ve Hakan'ın takımında yer alan Emre Sertkaya oldu.
10
Emre Sertakaya 23 Mart 2018 tarihinde 'Yanıyor' isimli bir albüm çıkardı.
11
O Ses Türkiye yeni sezonu ise 6 Ekim Cumartesi günü başlıyor. Yeni sezonun jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise oturacak.

Haber Yayın Tarihi: 05.10.2018 17:59

Son Dakika İşte Dünden Bugüne O Ses Türkiye Kazananları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Defne Samyeli bikinisinin üzerine giydiği file elbisesiyle büyülüyor Tüm dünyayı ilgilendiren keşif! Suudi Arabistan'da 120 bin yıllık ayak izi bulundu Fazla parmakları olduğu için sokağa atılan kedi internette fenomen oldu +18 uygulamaya üye olan rugby oyuncusunun katılma sebebi oldukça ilginç: Her şey spor yapmak için Kızının fotoğrafını çeken anne, iki saniye sonra çığlıklarına hakim olamadı