İşte Dünyanın En Güçlüleri - Son Dakika

İşte Dünyanın En Güçlüleri

29.06.2010 20:08

1
ABD'li tanınmış televizyon sunucusu Oprah Winfrey, ''Dünyanın En Güçlü Ünlüleri'' listesinde zirvede yer aldı. Forbes dergisinin hazırladığı listede, ikinciliği Beyonce Knowles, üçüncülüğü ''Avatar'' ve ''Titanic'' filmlerinin ünlü yönetmeni James Cameron elde etti.
2
Şarkıcı Beyonce Knowles'ın ikinciliği elde ettiği listede, sinema tarihinin en çok hasılat elde eden iki filmi ''Avatar'' ile ''Titanic''e imza atan James Cameron üçüncü oldu.
3
james cameron
4
Müziği kadar giyim kuşamı ve yaşantısıyla da gündemde olan şarkıcı Lady Gaga'nın dördüncü sırada yer aldığı listede, Beyonce ile Lady Gaga'nın geçen bir yıl içinde turneleri ve diğer gelirleriyle büyük bir sıçrama yaptığı gözlendi.
5
Golf oyuncusu Tiger Woods beşinci olarak listede ilk ona giren tek sporcu olurken, altıncılığı Britney Spears, yedinciliği ünlü topluluk U2, sekizinciliği oyuncu Sandra Bullock aldı.
6
Britney Spears
7
U2
8
Sandra Bullock
9
Johnny Depp'in listeye yeniden girerek dokuzuncu olduğu listede, geçen yıl üçüncü olan Madonna onuncu sıraya geriledi.
10
Madonna
11
Müzik topluluğu Coldplay 20. sıradan 35'inciliğe gerilerken, ''Harry Potter'' serisiyle ünlenen genç yıldız Daniel Radcliffe de 82. sırada yer aldı.

12
daniel radcliffe
13
''Alacakaranlık-Twilight'' serisinin iki genç yıldızından Robert Pattinson 50, Kirsten Stewart ise 66. sıradan listeye girdi.
14
kristen stewart
15
11 Simon Cowell
16
12 Taylor Swift
17
13 Miley Cyrus
18
14 Kobe Bryant

Son Dakika İşte Dünyanın En Güçlüleri - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor
12:47