İşte Dünyanın En Güçlüleri - Son Dakika

İşte Dünyanın En Güçlüleri

10 yıl önce

1
ABD'li tanınmış televizyon sunucusu Oprah Winfrey, ''Dünyanın En Güçlü Ünlüleri'' listesinde zirvede yer aldı. Forbes dergisinin hazırladığı listede, ikinciliği Beyonce Knowles, üçüncülüğü ''Avatar'' ve ''Titanic'' filmlerinin ünlü yönetmeni James Cameron elde etti.
2
Şarkıcı Beyonce Knowles'ın ikinciliği elde ettiği listede, sinema tarihinin en çok hasılat elde eden iki filmi ''Avatar'' ile ''Titanic''e imza atan James Cameron üçüncü oldu.
3
james cameron
4
Müziği kadar giyim kuşamı ve yaşantısıyla da gündemde olan şarkıcı Lady Gaga'nın dördüncü sırada yer aldığı listede, Beyonce ile Lady Gaga'nın geçen bir yıl içinde turneleri ve diğer gelirleriyle büyük bir sıçrama yaptığı gözlendi.
5
Golf oyuncusu Tiger Woods beşinci olarak listede ilk ona giren tek sporcu olurken, altıncılığı Britney Spears, yedinciliği ünlü topluluk U2, sekizinciliği oyuncu Sandra Bullock aldı.
6
Britney Spears
7
U2
8
Sandra Bullock
9
Johnny Depp'in listeye yeniden girerek dokuzuncu olduğu listede, geçen yıl üçüncü olan Madonna onuncu sıraya geriledi.
10
Madonna
11
Müzik topluluğu Coldplay 20. sıradan 35'inciliğe gerilerken, ''Harry Potter'' serisiyle ünlenen genç yıldız Daniel Radcliffe de 82. sırada yer aldı.


12
daniel radcliffe
13
''Alacakaranlık-Twilight'' serisinin iki genç yıldızından Robert Pattinson 50, Kirsten Stewart ise 66. sıradan listeye girdi.
14
kristen stewart
15
11 Simon Cowell
16
12 Taylor Swift
17
13 Miley Cyrus
18
14 Kobe Bryant

Haber Yayın Tarihi: 29.06.2010 08:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri