Son Dakika Haberleri: İşte Dünyanın En Zengin Bekarları!

İşte Dünyanın En Zengin Bekarları!

11 ay önce

Milyar dolarlık servete sahipler. Kimi şirket sahibi, kimi büyük şirketlerin mirasçıları ve hepsi de bekar. İşte dünyanın en zengin bekarları...

1
Alice Walton
Alice Walton
66 yaşındaki Alice Walton 34.3 milyar dolarlık servete sahip. Walmart'ın mirasçılarından olan Walton dünyanın en zengin 15. kişisi.
2
El Velid bin Talal bin Abdul Aziz al Saud
El Velid bin Talal bin Abdul Aziz al Saud
19.9 milyar dolarlık serveti olan El Velid bin Talal bin Abdul Aziz al Saud, servetini bir çok farklı alanda yatırım yaparak büyüttü. 4 kez boşanan Prens El Velid Twitter'ın da yatırımcılarından.
3
Elizabeth Holmes
Elizabeth Holmes


Theranos'un kurucusu Elizabeth Holmes için New York'da, "Palo Alto'da 2 odalı bir evde yaşıyor. Romanlar, arkadaşlar, sevgili gibi şeyler için vakti yok ve 10 yıldır hiç tatile çıkmadı" ifadeleri kullanılıyor.
4
Evan Spiegel
Evan Spiegel


Snapchat'in kurucusu Evam Spiegel henüz 25 yaşında fakat 2.1 milyar dolar servete sahip.
5
Georg Schaeffler
Georg Schaeffler


21.4 milyar dolarlık serveti olan Georg Schaeffer önce Alman ordusunda görev yaptı sonra babasının şirketine geçti. Georg Schaeffler şimdi annesiyle birlikte, Schaeffler Group'u yönetiyor.
6
India Rose James
India Rose James
20'li yaşlarında olan India Rose James, büyük babası Paul Raymond''un 1 milyar dolarlık mirasını yönetiyor.
7
Sergey Brin
Sergey Brin


Google kurucularından Sergey Brin 35.8 milyar dolarlık servete sahip.Eşini, Google Glass tarafındaki bir çalışanla aldatması sonucunda eşinden ayrıldı.
8
Shari Arison
Shari Arison


4.7 milyar dolarlık serveti bulunan 58 yaşındaki Shari Arison, küresel yatırım şirketi Arison Group'un sahibi.
9
Lukas T. Walton
Lukas T. Walton


Walmart'ın mirasçılarından Lukas T. Walton 11 milyar dolara yakın servete sahip.Diğer Galeriler

Doktorlar Hastalığını Bile Bulamamıştı! Talihsiz Kadının Hayatını 2 Tesisatçı Kurtardı 24 Haziran İle İlgili Her Vatandaşın Bilmesi Gerekenler 10 Adımda Oy Kullanma Rehberi DEAŞ, Ünlü Modeli Böyle Kandırmaya Çalışmış! Kardashian Kalçasına Sahip Olmak İçin Estetik Olmanıza Gerek Yok! İşte Yapmanız Gerekenler