İşte FOX TV'den ayrılan Fatih Portakal'ın emeklilik hayatını sürdüreceği çiftlik - Son Dakika

İşte FOX TV'den ayrılan Fatih Portakal'ın emeklilik hayatını sürdüreceği çiftlik

24.08.2020 11:19

FOX TV'deki ana haber sunuculuğu görevinden istifa ettiği haberleriyle gündeme bomba gibi düşen Fatih Portakal'ın eşi Armağan Portakal'la çiftçilik yapacağı konuşuluyor. İşte Portakal'ın emeklilik hayatını sürdüreceği Seferihisar'da bulunan o çiftlik.

1
Portakal'ın Fox Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'e ayrılma kararını ilettiği ve bir daha haber sunmayacağını söylediği ifade edildi. Ayrılığın iki tarafın anlaşmasıyla gerçekleştiği belirtildi.

2
Yıllardır FOX TV Ana Haberin ekran yüzü olan ve kanalı reytinglerde birinci sıralara taşıyan deneyimli sunucu Fatih Portakal, sürpriz bir kararla görevinden istifa etti.
3
Fatih Portakal istifa sebebi olarak "yorulmasını" gösterdi. Doğan Şentürk'e "Ben artık yoruldum. Kendimi tekrarlamaya başladım. Artık gazetecilik yapmayacağım emekli olmak istiyorum" dedi.

4
Fatih Portakal'ın ise eşi Armağan Portakal ile Seferihisar'da tarım yapacağı konuşuluyor.

5
İstanbul'da bir şirketin üst düzey yöneticiyken hayatında köklü bir değişiklik yapan Armağan Portakal, İzmir Seferihisar'a yerleşmişti.
6
Eşi Armağan Portakal bir firmanın üst düzey yöneticisiyken işi bırakıp Seferihisar'da bir çiftlik satın almıştı. Organik tarım yapan çift, emekliliklerini burada geçirecekler.
7
Armağan Portakal çiftliğinde, zeytin yetiştiriyor, tavuk besliyor ve tam bir köylü gibi yaşıyor. Fatih Portakal, FOX ana haberi sunarken her hafta sonu uçakla eşinin yanına gidiyordu. Fatih Portakal ve eşinin çiftliğinin ismi, Torlak çiftliği... Zeytin yetiştiren çift organik tarım yapıyor.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika İşte FOX TV'den ayrılan Fatih Portakal'ın emeklilik hayatını sürdüreceği çiftlik - Son Dakika


Advertisement