Son Dakika Haberleri: İşte Firari E. Generalin Yakalanma Anı

İşte Firari E. Generalin Yakalanma Anı

11 yıl önce

1
Ergenekon soruşturması kapsamında aranan Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, prostat ameliyatı olmak için geldiği hastanede yakalandı. Özel 100. Yıl Hastanesi'nde doktor kılığına giren polislerin yakaladığı Ersöz'ün 6 Aralık'ta yine Ankara-Çayyolu'nda A Klinik Tıp Merkezi'nde muayene olduğu belirtildi. Mehmet Orhan Gülcü sahte kimliğiyle yakalanan Ersöz'ün üzerinden çeşitli kurumlara ait sahte kimlikler çıktı.
2
Ankara'da hastanede gözaltına alınan emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün 1 ay 10 gündür Ankara'da olduğu ortaya çıktı. Yurda giriş yapmasının ardından çok sıkı bir şekilde takip edilen Ersöz'ün Kırşehir'de görevli Jandarması Astsubay S.G tarafından Zonguldak'tan yurda sokulduğu öne sürüldü.
3
Yurda giriş yapan Ersöz'ün Ergenekon davasında tutuksuz yargılanabilmek için sağlık raporu almaya çalıştığı, ilk önce Ümitköy'de A Klinik Tıp Merkezi'ne gittiği, buradaki tedavisinin ardından sahte kimlikle Balgat'ta Özel 100. Yıl Hastanesi'ne gelerek prostat tadevisi için gün aldığı belirtildi.
4
Bu arada Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün yakalanmasıyla ilgili detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Emekli Tuğgeneral Ersöz, iki hafta önce Zonguldak Limanı'ndan Mehmet Orhan Gülcü sahte kimliği ile Türkiye'ye giriş yaptı. İddiaya göre kendisini Kırşehir Jandarma Alay Komutanlığı'nda görevli muvazzaf Astsubay Selim Gür karşıladı.
5
Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün, Mehmet Orhan Gülcü kimliği ile 3- 4 gün sürecek 'green light' tedavisi için yatış işlemleri yapılırken, takipteki polisler operasyon için düğmeye bastı. Hastanenin çevresinde Özel Harekat Timleri kuşatırken, özel olarak görevlendirilen tim içeri girdi.
6
Bir anda 'Eller yukarı' diyen polisleri karşısında gören Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz şoke oldu ve başını ellerinin arasına koyarak 'Kahretsin' dedi. Polisler Emekli Tuğgeneral Ersöz'le birlikte yanındaki Astsubay Selim Gür ve yeğeni olduğu belirtilen Baran Kayral'ı da gözaltına aldı. Astsubay Gür, muvazzaf olduğu için askeri birimleri teslim edildi.

7
Yakalanan emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün üzerinden şifreli belge çıktığı öne sürüldü.


8

Ergenekon soruşturması kapsamında aranırken bu sabah saatlerinde Ankara'da yakalan Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün üzerinden çıkan sahte kimliğin sahibi Mehmet Orhan Gülcü, bugün öğlen saatlerinde Burdur'da gözaltına alındı.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18Haber Yayın Tarihi: 15.01.2009 02:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! Bütün kadınların bilmesi gereken 6 savunma tekniği! Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar Öldü sandılar! 6,5 saat kalbi duran kadın hayata döndü Ünlü şarkıcı Olga Orlov'un, çıplak havuz pozu sosyal medyada tepki çekti!