İşte gerçek güzellik - Son Dakika

İşte gerçek güzellik

12.07.2008 16:37

1
Hollywood'da daha 20'li yaşlarını bitirmeden vücudunun beğenmediği yerlerini düzelttirmek için estetik cerrahların kapısını aşındırmayan yıldız neredeyse yok gibi.
2
Ama 1985 doğumlu Jessica Szohr bu kuralı yıkmak ister gibi görünüyor. Özel fotoğraf çekimleri dışında neredeyse hiç makyaj yapmayan hatta kamera önüne geçen biri için fazla büyük olan burnunu bile düzelttirmeyen genç dansçı ve oyuncu doğal güzelliğiyle hayranlarının beğenisini topluyor.
3
Szohr aynı zamanda yardım severliğiyle de tanınıyor. Önceki akşam bir özel etkinlikte Rumer Willis ile birlikte sahneye çıkıp dans eden genç yıldız kazandığı 100 bin doları Liberya'da yapılması planlanan bir okul için bağışlayacağını açıkladı.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika İşte gerçek güzellik - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Skandal görüntülerden sonra güzel futbolcu takımından kovuldu Dua Lipa ile müstehcen pozlar veren Miley Cyrus'tan bomba yorum: Maalesef onunla cinsel ilişkiye girmedik Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı