Son Dakika Haberleri: İşte gerçek güzellik

İşte gerçek güzellik

12 yıl önce

1
Hollywood'da daha 20'li yaşlarını bitirmeden vücudunun beğenmediği yerlerini düzelttirmek için estetik cerrahların kapısını aşındırmayan yıldız neredeyse yok gibi.
2
Ama 1985 doğumlu Jessica Szohr bu kuralı yıkmak ister gibi görünüyor. Özel fotoğraf çekimleri dışında neredeyse hiç makyaj yapmayan hatta kamera önüne geçen biri için fazla büyük olan burnunu bile düzelttirmeyen genç dansçı ve oyuncu doğal güzelliğiyle hayranlarının beğenisini topluyor.
3
Szohr aynı zamanda yardım severliğiyle de tanınıyor. Önceki akşam bir özel etkinlikte Rumer Willis ile birlikte sahneye çıkıp dans eden genç yıldız kazandığı 100 bin doları Liberya'da yapılması planlanan bir okul için bağışlayacağını açıkladı.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 12.07.2008 04:37 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağdı Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor