İşte gerçek Rapunzel! Hayatı boyunca saçlarına makas değmedi - Son Dakika

İşte gerçek Rapunzel! Hayatı boyunca saçlarına makas değmedi

11.08.2021 10:44

Gerçek hayattaki Rapunzel olarak tanınan Ukraynalı Alla Perkova, 165 cm'lik saçlarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Alla'nın sağlıklı ve uzun saçlarıyla yaptığı paylaşımlar binlerce kişiye ulaşıyor.

1
İlginç bir şekilde Alla Perkova'nın 160'lık boyunu geçen saçları daha fazlasıyla dikkat çekiyor.
2
Alla, onu inanılmaz güzel bulduğu için annesi Maria'nın beline kadar olan saçlarından ilham alarak saçlarını uzatmaya başladı.
3
Saç uzatma ürünlerini kullanmadığını söyleyen gerçek hayattaki Rapunzel, bazı ünlülerin dikkatini çektiği için tamamen doğal saçlarıyla gurur duyuyor.
4
Candice Swanepoel ve Jared Leto ona hayran olan ünlülerden ikisi.
5
Jared Leto ile balayında tanışan Alla Perkova, onun muhteşem saçlarına hayran kalırken, model Candice Swanepoel, Alla'nın saçlarının bir fotoğrafını kendi Instagram hesabından paylaştı.
6
Alla, sosyal medyadaki hayranlarından aldığı tepkileri oldukça seviyor. Ara sıra olumsuz geri bildirimler alsa da saçlarının bu kadar uzun olmasının tek dezavantajının saçlarının uçlarına basabilme ihtimalinin olmasını olduğunu söylüyor.
7
37 yaşındaki Rapunzel, şu anda avukatlık yapıyor olsa da modellik kariyerinden uzaklaşmak da istemiyor. Saçlarının uzamaya devam etmesi tam zamanlı model hedefine ulaşmakta oldukça önemli bir detay. Kaynak: Milliyet
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika İşte gerçek Rapunzel! Hayatı boyunca saçlarına makas değmedi - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement