Son Dakika Haberleri: İşte Göğüslerine Silikon Taktıran Ünlü İsimler!

İşte Göğüslerine Silikon Taktıran Ünlü İsimler!

2 yıl önce

Gösteri dünyasında estetik cerrahinin nimetlerinden faydalanmayan yok gibi. Ama bazıları fiziksel görüntüsüne cerrahların eliyle mücadele etmeye çok erken yaşlarda başlıyor. İşte göğüslerine silikon taktıran ünlü isimler...

1
Daha sonra Beren Saat'in göğüslerine silikon yaptırdığı haberi ortaya atıldı. Güzel oyuncu önceleri bunu inkar etti.
2
3
1991 doğumlu Serenay Sarıkaya, "göğüslerine silikon taktıran en genç yıldız" unvanını da ele geçirdi.


4
Seranay, şu anda 'Fi' dizisinde herkesi kendisine hayran bırakıyor.
5
Ama daha sonra o sıralarda rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisindeki giysileri bu söylentileri kanıtlar nitelikteydi.
6
7
DİLAN ÇİÇEK DENİZ
DİLAN ÇİÇEK DENİZ
Çukur dizisinin Sena'sı Dilan Çiçek Deniz de silikon taktıran ünlüler kervanına katıldı
8
SERENAY SARIKAYA
SERENAY SARIKAYA
Adanalı dizisindeki rol arkadaşı Oktay Kaynarca ile girdiği polemikle dikkatleri üzerine çeken Serenay Sarıkaya daha sonra silikonlarıyla gündeme geldi.
9
Öyle başarılı oldu ki dizinin başrol oyuncusu Sinem Kobal'ı bile gölgede bıraktı. Dizideki performansıyla Ayaklıgazete.com'un düzenlediği 2010 Yılı Televizyon Yıldızları Ödülleri'nde Umut Vaad Eden Kadın Oyuncu seçildi. İşte o gece giydiği yeşil elbise onun küçük sırrını da gözler önüne serdi. Merve Boluğur göğüslerine silikon taktırmıştı. Genç oyuncu ilk kez ödül gecesi yeni silikonlarıyla objektif karşısına geçti.
10


Dilan Çiçek Deniz, 2014'te Miss Turkey ikincisi seçilmişti. 22 yaşındaki güzelin, Show TV'de Sena'yı canlandırdığı Çukur dizisinin çekimlerinden önce bakıma girdiği ortaya çıktı.

22 yaşındaki güzelin, Show TV'de Sena'yı canlandırdığı Çukur dizisinin çekimlerinden önce bakıma girdiği ortaya çıktı.

11
Dilan Çiçek Deniz küçük bulduğu göğüslerine silikon taktırdı.
12
MERVE BOLUĞUR
MERVE BOLUĞUR
Acemi Cadı adlı diziyle yıldızı parladığında çocukluktan genç kızlığa henüz adım atıyordu Merve Boluğur. Sonra Küçük Sırlar dizisiyle ekrana gelmeye başladı.
13
İrem Derici, "Silikon yaptırdıktan sonra kendimi yüzde 99.9 kadın gibi hissediyorum" dedi.
14
15
İREM DERİCİ
İREM DERİCİ
Bir yıldır fazla kilolarından kurtulmak için diyet ve spor yapan, son dönemde aşırı zayıflığıyla dikkat çeken İrem Derici, küçülen göğüslerini büyütmek için bıçak altına yatmıştı.
16
ÖZGE ULUSOY
ÖZGE ULUSOY
6 yıllık sevgilisi Hacı Sabancı'dan 11 ay önce ayrılan manken Özge Ulusoysilikonlarını yenileyip büyüttü.
17
Göğüs farkı fotoğraf çekimlerinde dikkat çekmişti.


18
19
Dizinin sezon finali yapmasını fırsat bilen Miray Daner çıktığı tatilden mayolu bir fotoğrafını paylaştı. Sosyal medyada oyuncunun silikon yaptırdığı dedikodusunun fitilini ateşleyen de bu fotoğraf oldu.
20
BEREN SAAT
BEREN SAAT
Beren Saat, 'Gecenin Kanatları' filmindeki sevişme sahneleri yüzünden yapımcı şirketle mahkemelik olduğunda rol arkadaşı Murat Ünalmış "O sahnelerde Beren'in göğüslerine bakmadım" diye açıklama yapmıştı. Müjde Ar da o sıralar sunduğu TV programında "bakacak bir şey olmadığı için bakmamıştır" diye gülerce konuşulan bir yorum yapmıştı.
21
MİRAY DANER
MİRAY DANER
Vatanım Sensin dizisinin genç oyuncusu Miray Daner'in Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf hayranlarını ikiye böldü.
22
Haber Yayın Tarihi : 29.01.2018 12:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

6 Yıl Önce Vefat Eden Babasının Balmumu Heykeliyle Yaşıyor! Köpeği Timsah Tarafından Parçalandıktan Sonra Canına Kıydı! Eğlencenin Dozu Kaçtı Fena Dağıttılar! İşte Bank Holiday Kutlamasından Skandal Kareler Zayıflamak İsteyen Kadının Feci Sonu! Mide Küçültme Ameliyatından 4 Gün Sonra Öldü Kırmızı Halıda Şoke Eden Evlenme Teklifi! Bakın O Adam Kim Çıktı