İşte Golden Globe'un Şıkları ve Rüküşleri - Son Dakika

İşte Golden Globe'un Şıkları ve Rüküşleri

14.01.2013 15:39

1
Geçtiğimiz gün düzenlenen Altın Küre Ödülleri'nde (Golden Globe) Hollywood'un güzel ünlüleri adeta şıklıkta yarıştı. Bazıları şıklığı ile göz kamaştırırken, bazıları hayal kırıklığı yaşattı. İşte YeniKadın.Com olarak geceden seçtiğimiz şıklar ve rüküşler...
2
Helen Mirren-Şık. Etnik işlemeleri ve tarz modeli ile gecenin en şık elbiselerinden biri de Mirren'inkiydi. Yaşına meydan okuyan fiziği ve iddialı elbisesi ile Mirren gençleri geride bırakıyor.
3
Sally Field- Şık. Kumrallara en çok yakışan renklerden biri laciverttir. Field bu detayı atlamamış, seçtiği zarif bir model ile gecenin belki de en şık kadınlarından biri olmuş.
4
Jennifer Westfeldt- Şık. Belki de gecenin en şaşırtıcı şıklarından biri Westfeldt. Ten rengine uygun seçtiği mor rengi modern ve iddialı bir modelle yakıştıran Westfeldt oldukça büyüleciyi görünüyor.
5
Thandie Newton- Şık. Newton'nın gri tonlarında tercih ettiği transparan elbisesi, dairesel işlemeleri ve modern tarzıyla oldukça göz doyuruyor. Newton bu kıyafeti ile gecenin en şık ve seksi kadınlarından biri olmuş.
6
Kate Hudson- Şık. Hudson bu sene moda olan yaka trendini güzel bir elbise ile kombinlemiş. Göğüs dekoltesi uzun kollu siyah elbisesi ile gecenin sade şık ve dişi kadınlarından biri olmayı başarmış.
7
Zooe Deschanel-Şık. Sade tarzından asla vazgeçmeyen Deschanel, Golden Globe'un şık kadınları arasında yer alıyor. Bu senenin moda renklerinden nar kırmızısını çok güzel taşıyan Deschanel sade elbisesi ve incileri ile zarif ve etkileyici.
8
Heidi Klum- Şık. Zarif işlemelerle süslediği sade elbisesiyle Klum, bu yıl şıklar listesinde yer aldı. Beyaz bir kıyafeti taşımanın ne kadar zor olduğu aşikar. Klum güzel fiziği ve bronz teniyle bu zorlu işten alnının akıyla çıkmış.
9
Alyssa Milano- Şık. Sarı bu senenin iddialı renklerinden biri. Milano bu cesur tonu tercih ederek gecenin en şık kadınlarından biri olmayı başarmış görünüyor.
10
Sienna Miller- Şık. Miller, ten rengine uygun pastel renklerden oluşan iddialı ve riskli bir model tercih etmiş. Düzgün fiziği ve güler yüzü ile böylesi riskli bir elbiseyi kendine yakıştırmayı başarmış.
11
Lucy Liu- Rüküş. Lucy Liu bu yılki desen modasını yalnış anlamış olacak ki böyle bir kıyafeti bu mevsimde tercih ediyor olsun. Lui uyumsuz renklerden oluşan bu kıyafeti ile bir meyva ağacığını andırmaktan öteye geçememiş.
12
Salma Hayek- Rüküş. Hayek, sanki bu yıl Golden Globen'ın rüküş kadınlarından biri olmak için elinden geleni yapmış. Bronz tenini ortaya çıkaracak herhangi canlı bir renk seçebilecekken tercih ettiği siyah elbisesiyle oldukça sıradan görünüyor. Ayrıca saç modeli, makyajı ve takılarıyla da oldukça özensiz.
13
Jennifer Lawrence- Rüküş. Jennifer güzel fiziğine rağmen seçtiği yanlış model elbisesiyle malesef gecenin rüküş kadınlarından biri oldu. Göğüs dekoltesi, elbisesindeki altın rengi kemeri ve etek dökümü fiziğini ve zerafetini gölgelemiş.
14
Rachel Weisz- Rüküş. Siyah dantel ve puantiye tercihi ile liseli kızlar gibi görünen Weisz, bu gece şıklıkta zayıf kalan kadınlar arasında yer aldı.
15
Anne Hathaway- Rüküş. Ödül törenlerinin aranan yüzlerinden biri haline gelen Hathaway, gecede özensizliği ile dikkat çekti. Çok sade bir elbise tercih eden Hathaway, ayrıca saç modeli ve makyaj tercihi ile de oldukça bakımsız görünüyor.
16
Eva Longoria- Rüküş. Hollywood'un en seksi kadınlarından biri olmasına rağmen, ten rengine inatla seçtiği siyah elbisesi Longoria bu sefer geçer not aldıramıyor. Dantel gögüs dekolteli ve derin yırtmaçlı elbisesi oldukça demode ve sıradan görünüyor.
17
Halle Berry- Rüküş. Ödül törenlerinin aranılan yüzlerinden bir diğeri de Halle Berry. Berry genelde şık giyinmesine rağmen, bu gecede vücut tipine pek de uygun olmayan bir model ve çok karışık renklerde tercih ettiği kıyafetiyle gecenin rüküş kadınlarından biri olmuş.
18
Taylor Swift- Rüküş. Bu senenin en moda renklerinden biri şüphesiz ki şarap rengi bordo. Fakat Swift seçtiği bu modelle adeta 90'lardan kalma bir rüküşlük sergiliyor ve güzel fiziğine rağmen gecenin sıradan kadınlarından biri olmanın ötesine geçemiyor.
19
Jessica Chastain- Rüküş. Gecenin belki de en rüküş kadınlarından biriydi Chastain. Geniş omuzlarını saklamak yerine, göğüslerini olduğundan daha küçük ve kalçalarınını olduğundan daha büyük gösteren bir model seçmiş. Renk konusuna girmeye bile gerek yok.

YORUMLAR
500

Son Dakika İşte Golden Globe'un Şıkları ve Rüküşleri - Son Dakika


Advertisement