Son Dakika Haberleri: İşte İsim İsim Yemin Edecek Milletvekilleri

İşte İsim İsim Yemin Edecek Milletvekilleri

4 ay önce

TBMM 27. yasama yılı yemin töreni için toplandı. İYİ Partili Durmuş Yılmaz'ın yönettiği Meclis'te milletvekilleri yemin etti. İşte isim isim yemin eden milletvekilleri...

1
ADANA
ADANA
Abdullah Doğru, Ahmet Zenbilci, Julide Sarıeroğlu, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı - (AK Parti) - Ayhan Barut, Burhanettin Bulut, Müzeyyen Şevkin, Orhan Sümer (CHP) - Ayşe Sibel Ersoy, Muharrem Varlı (MHP) - İsmail Koncuk, Mehmet Metanet Çulhaoğlu (İYİ Parti) - Kemal Peköz, Tulay Hatımoğulları Oruç (HDP)
2
ADIYAMAN
ADIYAMAN
Abdurrahman Tutdere (CHP) - Ahmey Aydın, İbrahim Halil Fırat, Muharrem Fatih Toprak, Yakup Taş (AK Parti)
3
AFYONKARAHİSAR
AFYONKARAHİSAR
Ali Özkaya, Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven (AK Parti) - Burcu Köksal (CHP) - Gültekin Uysal (İYİ Parti) - Mehmet Taytak (MHP)
4
AĞRI
AĞRI
Abdullah Koç, Dirayet Dilan Taşdemir, Berdan Öztürk (HDP) - Ekrem Çelebi (AK Parti)
5
AKSARAY
AKSARAY
Ayhan Erel (İYİ Parti) - Cengiz Aydoğdu (AK Parti) - Ramazan Kaşlı (MHP)
6
AMASYA
AMASYA
Hasan Çilez, Mustafa Levent Karahocagil (AK Parti) - Mustafa TUNCER (CHP)
7
ANKARA 1. BÖLGE
ANKARA 1. BÖLGE
Yıldırım Tuğrul Türkeş, Fatih Şahin Yalçın Akdoğan, Ali İhsan Arslan (AK Parti) - Mevlüt Karakaya (MHP) - Tekin Bingöl Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu, Gamze Taşcıer (CHP) - Koray Aydın, İbrahim Halil Oral (İYİ Parti) - Filiz Kerestecioğlu Demir (HDP)
8
ANTALYA
ANTALYA
Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Senanur Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu, Kemal Çelik (AK Parti) , Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Rafet Zeybek, Aydın Özer, Cavit Arı CHP - Feridun Bahşi, Hasan Subaşı, Tuba Vural Çokal (iYİ Parti) - Abdurrahman Başkan (MHP), Kemal Bülbül (HDP)
9
ANKARA 2. BÖLGE
ANKARA 2. BÖLGE
Mustafa Destici Lütfiye Selva Çam, Emrullah İşler, Orhan Yegin, Arife Polat Düzgün, Zeynep Yıldız (AK Parti) - Sadir Durmaz, Nevin Taşlıçay (MHP) - Murat Emir, Yıldırım Kaya (CHP) - Şenol Bal (İYİ Parti)
10
ANKARA 3. BÖLGE
ANKARA 3. BÖLGE
Mehmet Naci Bostancı,
Asuman Erdoğan,
Nevzat Ceylan,
Barış Aydın,
Hacı Turan (AK Parti) -Yaşar Yıldırım,
Erkan Haberal (MHP) - Ahmet Haluk Koç
Nihat Yeşil,
Servet Ünsal (CHP) - Durmuş Yılmaz
Ayhan Altıntaş (İYİ Parti)
11
ARDAHAN
ARDAHAN
Orhan Atalay, Halil İbrahim Dursunoğlu (AK Parti)
12
ARTVİN
ARTVİN
Ertunç Erkan Balta (AK Parti) - Uğur Bayraktutan (CHP)
13
AYDIN
AYDIN
Aydın Adnan Sezgin (İYİ Parti) - Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz, Mustafa Savaş, Rıza Posacı (AK Parti)

- Bülent Tezcan (CHP) - Hüseyin Yıldız, Süleyman Bülbül (CHP)
14
BALIKESİR
BALIKESİR
Adil Çelik, Belgin Uygur,
Mustafa Canbey, Yavuz Subaşı

Pakize Mutlu Aydemir
(AK Parti) -

Ahmet Akın, Ensar Aytekin, Fikret Şahin (CHP)

İsmail Ok (İYİ Parti)




15
BARTIN
BARTIN
Aysu Bankoğlu (CHP) -

Yılmaz Tunç (AK Parti)
16
BATMAN
BATMAN
Ayşe Acar Başaran (HDP) Mehmet Ruştu Tiryaki, Necdet İpekyüz (HDP) Ziver Özdemir (AK Parti)
17
BAYBURT
BAYBURT
Fetani Battal (AK Parti)
18
BİLECİK
BİLECİK
Selim Yağcı (AK Parti) -

Yaşar Tüzün (CHP)
19
BİNGÖL
BİNGÖL
Cevdet Yılmaz, Feyzi BERDİBEK (AK Parti)

Erdal Aydemir (HDP)
20
BİTLİS
BİTLİS
Cemal Taşar, Vahit Kiler (AK Parti) - Mahmut Celadet Gaydalı (HDP)


21
BOLU
BOLU
Arzu Aydın,

Fehmi Küpçü (AK Parti) -

Tanju Özcan (CHP)
22
BURDUR
BURDUR
Bayram Özçelik, Yasin Uğur (AK Parti) Mehmet Göker (CHP)
23
BURSA
BURSA
Ahmet Kılıç, Atilla Ödünç, Mustafa Esgin, Hakan Çavuşoğlu, Osman Mesten,

Refik Özen, Efkan Ala, Vildan Yılmaz Gürel, Muhammet Müfit Aydın, Zafer Işık, Emine Yavuz Gözgeç (AK Parti) -

Ahmet Kamil Erozan, İsmail Tatlıoğlu (İYİ Parti) -

Erkan Aydın, Lale Karabıyık, Orhan Sarıbal, Yüksel Özkan, Nurhayat Altaca Kayışoğlu (CHP) -

İsmet Büyükataman, Mustafa Hidayet Vahapoğlu (MHP)
24
ÇANAKKALE
ÇANAKKALE
Bülent TURAN AK Parti

Jülide İSKENDEROĞLU AK Parti

Muharrem ERKEK CHP

Özgür CEYLAN CHP


25
ÇANKIRI
ÇANKIRI
Muhammet Emin AKBAŞOĞLU AK Parti

Salim ÇİVİTCİOĞLU AK Parti
26
ÇORUM
ÇORUM
Ahmet Sami CEYLAN AK Parti

Erol KAVUNCU AK Parti

Oğuzhan KAYA AK Parti

Tufan KÖSE CHP


27
DENİZLİ
DENİZLİ
Ahmet YILDIZ AK Parti

Cahit ÖZKAN AK Parti

Gülizar BİÇER KARACA CHP

Haşim Teoman SANCAR CHP

Kazım ARSLAN CHP

Nilgün ÖK AK Parti

Şahin TİN AK Parti

Yasin ÖZTÜRK İYİ Parti
28
DİYARBAKIR
DİYARBAKIR
Adnan Selçuk MIZRAKLI HDP

Dersim DAĞ HDP

Ebubekir BAL AK Parti

Garo PAYLAN HDP

Hişyar ÖZSOY HDP

İmam TAŞÇIER HDP

Mehmet Mehdi EKER AK Parti

Musa FARİSOĞULLARI HDP

Oya ERONAT AK Parti

Remziye TOSUN HDP

Salihe AYDENİZ HDP

Semra GÜZEL HDP
29
DÜZCE
DÜZCE


Fahri Çakır,
Ayşe Keşir (AK Parti) -


Ümit Yılmaz (MHP)
30
EDİRNE
EDİRNE
Erdin BİRCAN CHP

Fatma AKSAL AK Parti

Okan GAYTANCIOĞLU CHP

Orhan ÇAKIRLAR İYİ Parti
31
ELAZIĞ
ELAZIĞ
Gürsel EROL (CHP) Metin BULUT,Sermin BALIK, Zülfü DEMİRBAĞ, Parti Zülfü Tolga AĞAR (AK Parti)
32
ERZİNCAN
ERZİNCAN
Burhan ÇAKIR,Süleyman KARAMAN (AK Parti)
33
ERZURUM
ERZURUM
İbrahim AYDEMİR, Recep AKDAĞ (AK Parti) - Kamil AYDIN (MHP) - Muhammet Naci CİNİSLİ (İYİ Parti) - Selami ALTINOK (AK Parti) Zehra TAŞKESENLİOĞLU (AK Parti)
34
ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR
Nabi Avcı,
Harun Karacan,
Emine Nur Günay (AK Parti) - Metin Nurullah Sazak (MHP) - Utku Çakırözer,
Jale Nur Süllü (CHP) - Arslan Kabukcuoğlu (İYİ Parti)
35
GAZİANTEP
GAZİANTEP
Abdulhamit GÜL AK Parti

Abdullah Nejat KOÇER AK Parti

Ahmet UZER AK Parti

Ali ŞAHİN AK Parti

Ali Muhittin TAŞDOĞAN MHP

Bayram YILMAZKAYA CHP

Derya BAKBAK AK Parti

İmam Hüseyin FİLİZ İYİ Parti

İrfan KAPLAN CHP

Mahmut TOĞRUL HDP

Mehmet ERDOĞAN AK Parti

Mehmet Sait KİRAZOĞLU AK Parti

Müslüm YÜKSEL AK Parti

Sermet ATAY MHP
36
GİRESUN
GİRESUN
Cemal ÖZTÜRK,Kadir AYDIN, Sabri ÖZTÜRK (AK Parti) - Necati TIĞLI (CHP)
37
GÜMÜŞHANE
GÜMÜŞHANE
Cihan PEKTAŞ AK Parti
Hacı Osman AKGÜL AK Parti
38
HAKKARİ
HAKKARİ
Husret DİNÇ AK Parti

Leyla GÜVEN HDP

Sait DEDE HDP
39
HATAY
HATAY
Abdulkadir ÖZEL AK Parti

Barış Atay MENGÜLLÜOĞLU HDP

Hacı Bayram TÜRKOĞLU AK Parti

Hüseyin ŞANVERDİ AK Parti

Hüseyin YAYMAN AK Parti

İsmet TOKDEMİR CHP

Lütfi KAŞIKÇI MHP

Mehmet GÜZELMANSUR CHP

Sabahat ÖZGÜRSOY ÇELİK AK Parti

Serkan TOPAL CHP

Suzan ŞAHİN CHP
40
IĞDIR
IĞDIR
Habip EKSİK HDP

Yaşar KARADAĞ MHP
41
ISPARTA
ISPARTA
Aylin CESUR (İYİ Parti) - Mehmet Uğur GÖKGÖZ, Süreyya Sadi BİLGİÇ (AK Parti)
42
İSTANBUL 1. BÖLGE
İSTANBUL 1. BÖLGE
Berat Albayrak, Nurettin Canikli, Mustafa Ataş, Erol Kaya, Vedat Demiröz, Ravza Kavakcı Kan, Osman Boyraz, İsmet Uçma, Mihrimah Belma Satır, Ahmet Berat Çonkar, Hulusi Şentürk, Müşerref Pervin Tuba Durgut, Eyüp Özsoy, Serkan Bayram, Fatih Süleyman Denizolgun (AK Parti) - Edip Semih Yalçın,
İzzet Ulvi Yönter (MHP) - İbrahim Özden Kaboğlu
Mehmet Akif Hamzaçebi,
Gamze Akkuş İlgezdi,
Onursal Adıgüzel,
Fethi Açıkel,
İlhan Kesici,
Oğuz Kaan Salıcı,
Mahmut Tanal,
Saliha Sera Kadıgil Sütlü,
Hüseyin Emre Bağce (CHP) - Hayrettin Nuhoğlu,
Ahmet Çelik,

Yavuz Ağıralioğlu (İYİ Parti) -Pervin Buldan
Musa Piroğlu,
Erkan Baş,
Erol Katırcıoğlu (HDP)
43
İZMİR 1 . BÖLGE
İZMİR 1 . BÖLGE
Binali Yıldırım, Mahmut Atilla Kaya, Ceyda Bölünmez Çankırı, Cemal Bekle (AK Parti) - Hasan Kalyoncu (MHP) - Ahmet Tuncay Özkan, Murat Bakan, Özcan Purçu, Kani Beko, Mehmet Ali Çelebi, Tacettin Bayır, Ednan Arslan (CHP) - Dursun Müsavat Dervişoğlu (İYİ Parti) - Serpil Kemalbay Pekgözegü (HDP)
44
Mahir Ünal,
Ahmet Özdemir,
Celalettin Güvenç,
İmran Kılıç,
Mehmet Cihat Sezal,
Habibe Öçal (AK Parti) - Sefer Aycan (MHP) - Faruk Atlı (İYİ Parti)
45
KARABÜK
KARABÜK


Cumhur Ünal,
Niyazi Güneş (AK Parti) -

Hüseyin Avni Aksoy (CHP )
46
İSTANBUL 2. BÖLGE
İSTANBUL 2. BÖLGE
Süleyman Soylu, Fatma Betül Sayan Kaya, Volkan Bozkır, Abdullah Güler, Serap Yaşar, Aziz Babuşcu, Canan Kalsın, Markar Eseyan, Mustafa Demir, İffet Polat (AK Parti) - Celal Adan, Cemal Çetin (MHP) - Kadri Enis Berberoğlu, Aykut Erdoğdu, Ahmet Ünal Çeviköz, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Yüksel Mansur Kılınç, Yunus Emre, Gökan Zeybek, Ali Şeker (CHP) - Ümit Özdağ
Fatih Mehmet Şeker (İYİ Parti) - Ahmet Şık,
Oya Ersoy,
Hüda Kaya (HDP)
47
İSTANBUL 3. BÖLGE
İSTANBUL 3. BÖLGE
Numan Kurtulmuş, Mehmet Muş, Mehmet Doğan Kubat, Tülay Kaynarca, Nevzat Şatıroğlu, Zafer Sırakaya, Rümeysa Kadak, Ahmet Mücahit Arınç, Mustafa Yeneroğlu, Erkan Kandemir Şamil Ayrım Alev Dedegil (AK Parti) -Feti Yıldız
İsmail Faruk Aksu,
Arzu Erdem (MHP) - Engin Altay,
Erdoğan Toprak,
Mehmet Bekaroğlu,
Zeynel Emre,
Sibel Özdemir
Özgür Karabat,
Turan Aydoğan,
Emine Gülizar Emecan,
Nazır Cihangir İslam (CHP) - Abdul Ahat Andican,
Ümit Beyaz,
Hayati Arkaz (İYİ Parti) - Zeynel Özen,
Dilşat Canbaz Kaya,

Hakkı Saruhan Oluç,

Ali Kenanoğlu,
Züleyha Gülüm (HDP)
48
49
KARS
KARS
Ahmet Arslan,
Yunus Kılıç (AK Parti) - Ayhan Bilgen (HDP)
50
KASTAMONU
KASTAMONU
Hakkı Köylü,
Metin Çelik (AK Parti) - Hasan Baltacı (CHP)
51
İZMİR 2. BÖLGE
İZMİR 2. BÖLGE
Hamza Dağ, Fehmi Alpay Özalan, Necip Nasır Yaşar Kırkpınar (AK Parti) - Tamer Osmanağaoğlu (MHP) -Kemal Kılıçdaroğlu,
Selin Sayek Böke,
Kamil Okyay Sındır,
Atila Sertel,
Sevda Erdan Kılıç,
Mahir Polat,
Bedri Serter (CHP) - Aytun Çıray (İYİ Parti) - Murat Çepni (HDP)
52
KAYSERİ
KAYSERİ
Mehmet Özhaseki,
Taner Yıldız,
İsmail Emrah Karayel,
İsmail Tamer,
Hülya Nergis (AK Parti) - İsmail Özdemir,
Mustafa Baki Ersoy (MHP) - Çetin Arık (CHP) - Dursun Ataş (İYİ Parti)
53
KIRIKKALE
KIRIKKALE


Halil Öztürk (MHP) -

Ramazan Can (AK Parti) -

Ahmet Önal (CHP)

Ahmet ÖNAL CHP



54
KIRKLARELİ
KIRKLARELİ
Selahattin Minsolmaz (AK Parti) -Türabi Kayan,
Vecdi Gündoğdu (CHP)
55
KIRŞEHİR
KIRŞEHİR
Mustafa Kendirli (AK Parti) - Metin İlhan (CHP)
56
KİLİS
KİLİS


Mustafa Hilmi Dülger,

Ahmet Salih Dal (AK Parti)
57
KOCAELİ
KOCAELİ
Fikri Işık,
İlyas Şeker,
Radiye Sezer Katırcıoğlu,
Mehmet Akif Yılmaz,
Sami Çakır,
Cemil Yaman,
Emine Zeybek (AK Parti) - Saffet Sancaklı (MHP) - Fatma Kaplan Hürriyet,
Haydar Akar,
Tahsin Tarhan (CHP) - Lütfü Türkkan (İYİ Parti) - Ömer Faruk Gergerlioğlu (HDP)
58
KONYA
KONYA
Ahmet Sorgun,
Tahir Akyürek,
Orhan Erdem,
Leyla Şahin Usta,
Ziya Altunyaldız,
Hacı Ahmet Özdemir,
Gülay Samancı,
Abdullah Ağralı,
Selman Özboyacı,
Halil Etyemez (AK Parti) - Mustafa Kalaycı
Esin Kara (MHP) - Abdullatif Şener,
Abdulkadir Karaduman (CHP) - Fahrettin Yokuş (İYİ Parti)
59
KÜTAHYA
KÜTAHYA
Ahmet Tan,
İshak Gazel,
Ceyda Çetin Erenler (Ak Parti) - Ahmet Erbaş (MHP) - Ali Fazıl Kasap (CHP) -
60
MALATYA
MALATYA
Bülent Tüfenkci,
Öznur Çalık,

Ahmet Çakır,

Hakan Kahtalı (AK Parti) - Mehmet Celal Fendoğlu (MHP) - Veli Ağbaba (CHP)
61
MANİSA
MANİSA
Murat Baybatur
Uğur Aydemir,
İsmail Bilen,
Semra Kaplan Kıvırcık,
Mehmet Ali Özkan (AK Parti) - Erkan Akçay (MHP) - Özgür Özel,
Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu,
Bekir Başevirgen (CHP) - Tamer Akkal (İYİ Parti)
62
MARDİN
MARDİN
Şeyhmus Dinçel,
Cengiz Demirkaya (AK Parti) - Mithat Sancar,
Pero Dundar,
Tuma Çelik,
Ebrü Günay (HDP)
63
MERSİN
MERSİN


Lütfi Elvan

Ali Cumhur Taşkın

Zeynep Gül Yılmaz
Hacı Özkan (AK Parti) -

Olcay Kılavuz

Baki Şimşek (MHP) -



Cengiz Gökçel
Alpay Antmen
Ali Mahir Başarır (CHP)



Behiç Çelik
Zeki Hakan Sıdalı (İYİ Parti) -
Fatma Kurtulan,
Rıdvan Turan (HDP)
64
MUĞLA
MUĞLA
Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan (AK Parti) -Mürsel Alban,
Suat Özcan,
Burak Erbay,
Süleyman Girgin (CHP) - Metin Ergun (İYİ Parti)
65
MUŞ
MUŞ
Mehmet Emin Şimşek,
Abdulselam Er (AK Parti) -



Gülüstan Kılıç Koçyiğit
Mensur Işık (HDP)
66
NEVŞEHİR
NEVŞEHİR


Mustafa Açıkgöz,
Yücel Menekşe (AK Parti) -

Faruk Sarıaslan (CHP)
67
NİĞDE
NİĞDE
Yavuz Ergun, Selim Gültekin (AK Parti) - Ömer Fethi Gürer (CHP)
68
ORDU
ORDU


Şenel Yediyıldız,
Ergün Taşcı,
Metin Gündoğdu (AK Parti) -

Cemal Enginyurt (MHP) -


Seyit Torun,
Mustafa Adıgüzel (CHP)
69
OSMANİYE
OSMANİYE


Mücahit Durmuşoğlu
İsmail Kaya (AK Parti)



Devlet Bahçeli (MHP) -



Baha Ünlü (CHP)
70
RİZE
RİZE


Hayati Yazıcı,
Osman Aşkın Bak,

Muhammed Avcı (AK Parti)
71
SAKARYA
SAKARYA


Ali İhsan Yavuz,

Recep Uncuoğlu,
Kenan Sofuoğlu,

Çiğdem Erdoğan Atabek (AK Parti) -


Muhammed Levent Bülbül (MHP) -


Engin Özkoç (CHP) -


Ümit Dikbayır (İYİ Parti)
72
SAMSUN
SAMSUN


Ahmet Demircan,
Yusuf Ziya Yılmaz,
Çiğdem Karaaslan,
4Fuat Köktaş,
Orhan Kırcalı (AK Parti) -


Erhan Usta (MHP) -

Kemal Zeybek
Neslihan Hancıoğlu (CHP) -


Bedri Yaşar (İYİ Parti)
73
SİİRT
SİİRT


Osman Ören (AK Parti) -


Meral Danış Beştaş,

Sıdık Taş (HDP)
74
SİNOP
SİNOP


Nazım Maviş (AK Parti) -



Barış Karadeniz (CHP)
75
SİVAS
SİVAS
AK Parti
1- İsmet Yılmaz
2- Mehmet Habib Soluk
3- Semiha Ekinci


Ahmet Özyürek (MHP) -



Ulaş Karasu (CHP)
76
ŞANLIURFA
ŞANLIURFA


Ahmet Eşref Fakıbaba,
Mehmet Kasım Gülpınar,
Halil Özcan,
Zemzem Gülender Açanal,
Mehmet Ali Cevheri,

İbrahim Halil Yıldız,
Halil Özşavlı,
Ahmet Akay (AK Parti) -

İbrahim Özyavuz (MHP)


Aziz Aydınlık (CHP)-

Nimetullah Erdoğmuş,
Ayşe Sürücü (HDP)
3- Nusrettin Maçin
4- Ömer Öcalan
77
ŞIRNAK
ŞIRNAK
Hasan özgüneş, Hüseyin Kçamaz, Nuran İmir (HDP) - Rizgin Birlik (AK Parti)
78
Mustafa Şentop, Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül (AK Parti) - Faik Öztrak, İlhami Özcan Aygun, Candan Yüceer (CHP) - Enez Kaplan (İYİ Parti)
79
TOKAT
TOKAT


Yusuf Beyazıt,
Mustafa Arslan,
Özlem Zengin (AK Parti)


Yücel Bulut (MHP) -


Kadim Durmaz (CHP)
80
TRABZON
TRABZON


Muhammet Balta,
Adnan Günnar,
Bahar Ayvazoğlu,
Salih Cora (Ak Parti) -

Ahmet Kaya (CHP) -

Hüseyin Örs (İYİ Parti)
81
TUNCELİ
TUNCELİ


Polat Şaroğlu (CHP) -


Alican Önlü (HDP)
82
UŞAK
UŞAK
Mehmet Altay, İsmail Güneş (AK Parti) - Özkan Yalım (CHP)
83
VAN
VAN


Osman Nuri Gülaçar,
İrfan Kartal,

Abdulahat Arvas (AK Parti) -


Sezai Temelli,
Bedia Özgökçe Ertan,
Murat Sarısaç,
Muazzez Orhan,
Tayip Temel (HDP)
84
YALOVA
YALOVA


Ahmet Büyükgümüş, Meliha Akyol (AK Parti) -



Özcan Özel (CHP)
85
YOZGAT
YOZGAT


Bekir Bozdağ -
Yusuf Başer (AK Parti) -

İbrahim Ethem Sadef (MHP) -

Ali Keven (CHP)
86
ZONGULDAK
ZONGULDAK


Polat Türkmen,
Ahmet Çolakoğlu,
Hamdi Uçar (AK Parti) -

Ünal Demirtaş,
Deniz Yavuzyılmaz (CHP)

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Prens Harry'nin, Hamile Eşine Hediye Edilen Devasa Bukete Tepkisi Şoke Etti Brezilyalı Playboy Güzelinin Cesur Kıyafeti Şaşı Etti Kırmızı Işıkta Karşıya Geçen Yayalar Yandı! Çıplak Vatandaş Filmindeki Çocuk Oyuncu Bakın Kim Çıktı! Magazin Dünyasının Yaramaz Çocuğunun Son Halini Görenler İnanamadı