İşte Kaçan ve Kaçırılan - Son Dakika

İşte Kaçan ve Kaçırılan

09.11.2010 16:52

1
İzmir´in Çeşme İlçesi´nde dershane çıkışı ortadan kaybolan ve ailesi tarafından bir süre arkadaşlık ettiği T.A. tarafından zorla kaçırıldığı ileri sürülen Dilara Mercik´in erkek arkadaşıyla fotoğrafları ortaya çıktı.

T.A.´nın babası Mesut A.´nın, DHA muhabirine ulaştırdığı fotoğraflarda, 25 Mart günü, T.A. ile Dilara Mercik´in samimi pozları yer aldı.

2
18 gün önce ortadan kaybolan, babası İhsan Mercik´in her yerde aradığı lise öğrencisi Dilara Mercik olayının boyutu, T.A.´nın babası Mesut A.´nın, yaptığı açıklamalarla boyut değiştirdi.
3
Baba Mesut A., "Ortada bir suç yok. Kaçırma, zorla tutma söz konusu değil. Biz gerekli ifadeleri savcılığa verdik. Oğlumun ve kızın nerede olduğunu bilmiyorum. Ancak birbirlerini sevdiklerini tüm Çeşme biliyor. Kime sorsanız ilişkilerini doğrularlar. Gönül rızasıyla birlikteler ve doğum gününe 8 gün kala bu olayların ortaya çıkması, çok manidar. Yaşı reşit olunca evlenecekler. Gelinimiz olacak. O artık bizim namusumuz. Bizimle birlikte oturacak ve oturduğumuz eve gelin gelecek' diye konuştu.
4
Baba Mesut A., oğlunun, Dilara Mercik´le geçen 25 Mart´ta çektirdiği fotoğrafları da gösterip samimi pozlarının, kaçırılma olayını doğrulamadığını, olayın genç kızın rızasıyla gerçekleştirdiğini dile getirdi.

5
6

YORUMLAR
500

Son Dakika İşte Kaçan ve Kaçırılan - Son Dakika


Advertisement