Son Dakika Haberleri: İşte Kadının En Güzel Yaşı

İşte Kadının En Güzel Yaşı

8 yıl önce

1
İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre kadınlar sanıldığı gibi genç yaşlarda güzel olmuyor... İşte kadının en güzel yaşı...
2
Kadınların en çekici zamanının genç kızlık dönemi olduğuna dair asırlık miti yalanlayan yeni bir araştırmaya göre, 31 yaşındaki kadınlar güzelliklerinin doruk noktasındalar.
3

20'li yaşlarının sonunda ve 30'larının başında olan kadınlar, taze yüzlü 18 - 19'luklardan çok daha çekici bulunuyor diyor araştırmacılar.
4
18 Aralık 1980 doğumlu olan Christina Aguilera ve 20 Temmuz 1980 doğumlu dünyanın bir numaralı süper modeli Brezilyalı Gisele Bündchen şu anda 31 yaşında olan güzellerden.
5
Telegraph'da yayınlanan habere göre, 2,000'den fazla kadın ve erkekten oluşan araştırma grubundan çıkan sonuç, güzelliğin görünüm kadar kişilikle de bağlantılı olduğu...
6
İngiliz kadını 30'lu yaşlarında evli ve çocuk sahibi oluyor. Yine de kadınların hangi yaşta daha çekici olduğu sorulan bireylerden büyük çoğunluğu başka her hangi bir yaş yerine 31'i seçmekte ısrarcı davranıyor.
7
Neden 31?
8

Çünkü hala iyi görünen bu yaştaki kadın, aynı zamanda sadece yaşla birlikte kazanılan x faktörüne de sahip oluyor; kendine güven.
9
Katılımcıların yüzde 70'i güzelliği kendine güven olarak tanımlarken, yüzde 67'si iyi bir görünüm ve yüzde 47'si stil sahibi olmayı da gerekli şartlar olarak nitelendiriyor.
10
11
12
13

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kilo Verince Cinsel Hayatım Canlandı Diyen Ünlü Model, Cesur Kıyafetiyle Büyüledi Yeşilçamın Ateşli Güzeli Aslında Erkekmiş! Bu Ülkeler Türk Vatandaşlardan Vize İstemiyor! Her Gün 6 Metre Dalarak Ölüme Meydan Okuyor, Vücutlarıyla Kıskandırıyorlar Bu Besinler Hafızasını Güçlendirmek İsteyenler İçin Birebir!