İşte, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayacak ünlüler - Son Dakika

İşte, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayacak ünlüler

04.04.2020 16:10

İçişleri Bakanlığı genelgesi ile 20 yaş altındaki vatandaşların sokağa çıkması yasaklandı. O yasak Aleyna Tilki başta olmak üzere pek çok ünlü ismi de kapsıyor. İşte yasağa takılan ünlü isimler.

1
Aleyna Tilki
Aleyna Tilki
28 Mart 2000 Konya doğumlu ünlü şarkıcı Ağustos 2016'da "Cevapsız Çınlama" şarkısı ile Türkiye'de ses getiren bir çıkış yakalayarak tanındı. Virüsü karşı alınan önlemler kapsamında sokağa çıkması yasaklanan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı Twitter'dan konu hakkında açıklama yaparak şunları söyledi: "Ben zaten dışarıya çıkmıyordum ki,bana bir şey olmadı şuan. Yaşım yetmediği için kendi konserime çıkamadığım günleri hatırlayınca, dışarıya çıkmaya yaşımın yetmemesi beni çok üzmedi." Şöhretle 18 yaşından önce tanışan Aleyna Tilki, reşit olmadığı için bazı mekanlarda sahne alamamıştı.
2
Reyhan Asena Keskinci
Reyhan Asena Keskinci
20 Eylül 2000 İstanbul doğumlu oyuncu. Ahlat Ağacı başta olmak üzere Aşk Tesadüfleri Sever, Arapsaçı ve Köstebek 2: Gölgenin Takımı filmlerinde rol aldı.
3
Miray Akay
Miray Akay
17 Temmuz 2000 Ukrayna doğumlu oyuncu. 2014 Frankfurt Türk Film Festivali'nde Halam Geldi ve Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filmlerindeki başarılı oyunuyla En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Jale Arıkan ile paylaştı.

4
Aslıhan Kapanşahin
Aslıhan Kapanşahin
2 Kasım 2000 İstanbul doğumlu oyuncu. Karışık Kaset ve Göl Zamanı filmlerinde oynadı.
5
Efe Sorarlı
Efe Sorarlı
2000 yılında İstanbul'da doğdu. Best Model of Turkey yarışmasında 2017 yılında Türkiye güzeli seçildi.

6
Sinan Dağ
Sinan Dağ
2000 yılında Mardin'de doğan Sinan Dağ Ay Lav Yu filmiyle akıllara kazındı. Dağ oyunculuğa devam ediyor.

7
Şebnem Ceceli
Şebnem Ceceli
23 Ocak 2001 yılında İstanbul'da doğdu. 2006 – 2011 yılları arasında Yaprak Dökümü dizisinde çocuk karakter Ayşe ile kamera karşısında yer aldı.

8
Denizhan Akbaba
Denizhan Akbaba
3 Eylül 2001 yılında doğdu. Bir Gün Bir Çocuk, Peri: Ağzı Olmayan Kız, Otis Tarda, Baran ve Hayvan filmlerinde rol aldı.

9
Emirhan Akbaba
Emirhan Akbaba
3 Eylül 2001 yılında doğdu. Poyraz Karayel ve Siyah Beyaz Aşk filmlerinde rol aldı.

10
İpek Filiz Yazıcı
İpek Filiz Yazıcı
19 Nisan 2001 doğumlu. 2016 yılında rol aldığı Babam ve Ailesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. İpek Filiz Yazıcı son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert'in paylaştığı Kayıtdışı dizisinde yer aldı.
11
Çağla Şimşek
Çağla Şimşek
2002 yılında İstanbul doğdu. Oyunculuk yapıyor. Küçük Gelin ve Kayıp Prenses dizilerinde rol aldı.
12
Nehir Çağla Yaşar
Nehir Çağla Yaşar
2002 yılında İstanbul'da doğdu. Hititya: Madalyonun Sırrı isimli filmde rol aldı.
13
Berke Acar
Berke Acar
26 Kasım 2002 İzmir doğumlu. Ege'nin Hamsisi, Siyah İnci, Yeşil Deniz, Beyaz Karanfil ve Böyle Bitmesin isimli dizilerde rol aldı.
14
Alpay Şayhan
Alpay Şayhan
2002 doğumlu. Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi filminde rol aldı. Çeşitli dizilerde oynadı.

Son Dakika İşte, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayacak ünlüler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement