İşte Korsan Gemisinin Batırıldığı An! - Son Dakika

İşte Korsan Gemisinin Batırıldığı An!

12 yıl önce

1
Geçen hafta Hindistan tarafından batırılan korsanlara ait ana geminin battığı anın görüntüleri yayınlandı.

2
Hindistan Deniz Kuvvetleri, geçen hafta Somali açıklarındaki gemilere musallat olan Somalili korsanlara ait ana gemilerden birini batırmıştı. Hindistan Deniz Kuvvetleri bugün o anın görüntülerini yayınladı.


3
Somali açıklarında korsanlıkla mücadele için devriye gezmekte olan INS Tabar borda isimli bir Hint firkateyni korsanların 'ana gemilerinden' birisini imha ettmişti.


4
Hint donanma sözcüsü Nirad Sinha da bölgede devriye gezen INS Tabar firkateyninin korsan gemisine yaklaşarak durmasını istediğini, ancak uyarılara rağmen karşı koyduklarını ve yaklaşırlarsa firkateyni havaya uçurmakla tehdit ettiklerini söylemişti.


5
Geminin köprüsünde otomatik silahlar ve roketatarlarla yürüyen korsanlar görüldüğünü belirten Hint askeri yetkilisi, geminin, korsanlıkla ilgili raporlarda sözü edilen 'ana gemi' tanımına uyduğunu kaydetmişti.
6
İsminin açıklanmasını istemeyen bir başka Hint askeri yetkilisi de 'Fotoğraflarda gördüğümüze göre korsan gemisi tamamen tahrip olmuş' demişti.


7
Korsanların kullandığı 'ana gemiler', diğer gemilere saldırmak için yararlandıkları sürat teknelerini taşıyor.

Haber Yayın Tarihi: 25.11.2008 05:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın! Hollywood'un ünlü cinsel ilişki terapisti Amie Harwick sevgilisi tarafından öldürüldü Rakamlar ürküttü! Hangi ülkenin ne kadar nükleer silahı var?