Son Dakika Haberleri: İşte Microsoft Tarafından İptal Edilen Nokia Moonraker Akıllı Saati

İşte Microsoft Tarafından İptal Edilen Nokia Moonraker Akıllı Saati

5 yıl önce

Nokia'nın Lumia akıllı telefonları gibi renkli tasarım anlayışına sahip Nokia Moonraker isimli bir akıllı saat ortaya çıktı.

1
Nokia'nın Lumia akıllı telefonları gibi renkli tasarım anlayışına sahip Nokia Moonraker isimli bir akıllı saati ortaya çıktı.


Kaynak :

2
Yeni gelen bilgilere göre ilk olarak konsept sanılan bu model aslında gerçekten piyasaya çıkarılmak için hazırlanmış. Ancak sonrasında ise bu cihaz Microsoft’un akıllı bilekliği yüzünden iptal edilmiş.
3
Bu durum geçen gün evleaks tarafından da onaylandı. İlerleyen zamanlarda Microsoft tarafından bu LS-50 kod adlı modelin hayata geçirilip geçirilmeyeceğini bilemiyoruz. Bekleyip göreceğiz.
4
Cihazın tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?
5Haber Yayın Tarihi: 13.06.2015 11:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu