İşte Mucize - Son Dakika

İşte Mucize

25.07.2009 15:32

1
Çin'in güneybatısında şiddetli yağmurlar sonucunda oluşan toprak kayması ile dağdan kopan dev kayalar bir köprüyü yıkıp 3 kişinin ölümüne, 12 kişinin de yaralanmasına neden oldu. Bu kazadan mucizevi şekilde kurtulanlar ise bir kamyonetin içindekiler oldu. Köprünün ucunda asılı kalan kamyonetin yolcuları, tıpkı filmlerdeki gibi kamyonetin arka kapısından çıkıp hayatlarını kurtardılar.

2
Kayaların düşmesi ile köprüden geçen 7 araç büyük şekilde hasar görerek nehire uçtu. Bölgeden gelen haberlere göre, kurtarma çalışmaları devam ettiği ve hayatta kalan diğer kişilerin aramasına devam edildiği belirtiliyor.

3
Bugün, meydana gelen olayda yıkılan köprü aynı zamanda Çin'e 2008 Mayıs ayında büyük hasar veren depremin gerçekleştiği bölgede bulunuyor.

4
Bu bölgenin yeniden imarında önemli bir geçiş noktası olan köprünün yıkılmasının, geçen sene yaklaşık 87 bin kişinin ölümüne yol açan depremin yaralarının sarılmasını geciktirmesi bekleniyor.

5
6
7

Son Dakika İşte Mucize - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti