İşte o fotoğraf - Son Dakika

İşte o fotoğraf

29.06.2010 14:36

1
Aşk yaşadıkları iddia edilen Cem Uzan ile Bettina Machler'in St. Tropez'deki bir partide çekilen fotoğrafları ortaya çıktı. İkili Şebnem Çapa'nın verdiği partiye katılmıştı.

2
Akşam gazetesinin haberine göre ünlü işletmeci Celal Çapa'nın 50'nci doğum günü eşi eşi Şebnem Çapa, St Tropez'de bir parti düzenledi. Partiye Türkiye'nin cemiyet hayatının 50 ünlüsü de davet edildi.

3
Gecenin ilerleyen saatlerinde Cem Hakko'nun eski eşi Betina Mahler ve Cem Uzan piste çıkıp çılgınca dansetmeye başladılar. Daha fazla dikkat çekmemek için mola veren ikilinin el ele, göz göze sohbeti sabaha kadar sürdü. İşte o gece 'yakınlaşıp', aşk yaşadıkları iddia edilen Cem Uzan ile Bettina Machler'in olay fotoğrafı...

4
Cem Uzan'ın eski eşi Alara Koçibey gazetecilerin "eşinizin Betina Mahler ile ilişkisi varmış" sözlerine "Güldürmeyin beni" diye cevap vermişti.

5
Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, gönlünü kendinden 23 yaş küçük olan Ronit Gülcan'a kaptırınca, üç cocuğunun annesi Bettina Hakko'dan ayrılmıştı. Büyük olay yaratan aşk, tüm hızıyla sürüyor.
6
Bettina Hanım, Cem Hakko için dinini bile değiştirip Hıristiyanlık'tan Musevilik'e geçmişti.
7
8

Son Dakika İşte o fotoğraf - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor